Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit tennétek ebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Tudnátok, hogy van egy fiú, akinek nagyon tetszetek már eléggé hosszú, de eléggé félénk típusú lenne és nem merne kezdeményezni, viszont ezután már soha vagy talán egyszer-egyszer (de még az sem biztos) találkoznátok vele.


Mit tennétek? Mondanátok neki valamit, hogy "legyen meg a kívánsága", vagy, aki nem kezdeményez, az még ennyit sem érdemel?



2022. márc. 21. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez attol is fugg, h a lanynak bejon e a fiu, vagy nem. Mert ha jol ertem, vegul is az a kerdesed, ugye, h a lany mit tenne? Az en kerdesem meg az, h a lanynak is tetszik a fiu? A valaszt ez nagyban meghatarozza. Ha nekem lanykent nem tetszene a fiu, akkor semmit nem mondanek, es nem tennek. Ha tetszene, akkor elhivnam beszelgetni, es talan megolelnem, ezzel adnek neki biztatast. Megolelni valakit, aki vonz, es akirol tudom, h vonzodik hozzam, csak batortalankodik, szamomra nem okozna gondot. Bocs, de nem teljesen vilagos nekem, h mit akarsz kihozni az egeszbol, Te a fiu vagy, vagy a lany? (Ne haragudj az ertetlenkedesert!)
2022. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a fiú kezdeményeznék
2022. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval most az a kérdés, hogy megsajnálnám-e és megengednék-e neki valamit? Ha nekem is tetszik, akkor talán, de egyéb esetekben nem.
2022. márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most tkp. mit akarsz tőle? Búcsúzóul dugjon meg, ha már annyit szenvedett, meg hát úgysem látod soha? Vagy csak dumcsizni akarsz??
2022. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4.

Sok mindennek örülnék. Esetleg egy ölelés, puszi és vagy egy beszélgetés. Jól esne.

2022. márc. 22. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!