Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerinted is szakító ok ez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted is szakító ok ez? (bocsi, hosszú)

Figyelt kérdés

Barinőm révén ismertem meg egy nagyon jóképű srácot, egy közös bulizás után chateltünk pár napig, és utána randizni hívott, és én belementem, mert bejött a srác.

Az első randi nagyon jól sikerült, meghívott egy cukrászdába meg sétáltunk órákig és nagyon izzott a levegő, nagyon bejött, mert okos és vicces volt meg hát jóképű is. A végén hazakísért és egy szájrapuszival búcsúzott, ami szintén bejött.


A második randira már nagyon készültem, de történt valami, ami nagyon kiakasztott.

Moziba hívott, kettesben mentünk a buszmegállóba. Ahogy odaértünk, rágyújtott és az üres cigisdobozt egyszerűen összegyűrve ledobta a földre!!! Vártam egy kicsit, hogy esetleg véletlenül ejtette el, vagy észbekap, bár nekem elsőre kifejezetten dobásnak és nem elejtésnek tűnt a mozdulat.

Utána megkérdeztem tőle, hogy ez most komoly, hogy eldobja a cigisdobozt, amikor 5 méterre van a kuka????

Vagánykodva mondta, hogy ne szórakozzak, amúgy is tele van a környék szeméttel, meg ez nem számít, amúgy is messze a kuka, stb. Utána, amikor látta, hogy komolyan kiakadok, akkor megpróbálta bekamuzni, hogy csak véletlenül kiesett a kezéből. Mondtam, hogy akkor vedd föl és dobd ki most azonnal. Erre megmakacsolta magát, és mondta, hogy ő nem szed fel a koszos földről semmit, ez egyébként is a cigányok meg a csövesek dolga, stb.

Erre én annyira kiakadtam, hogy elhúztam onnan a fenébe, és többet nem válaszoltam neki semmilyen hívásra meg üzenetre. A barinőm visszamondta, hogy a srác ki van akadva, hogy a semmiért otthagytam meg hogy ghostolom egy ilyen hülyeségért. Én mondtam neki, hogy ez szerintem nem hülyeség, hanem az, hogy szemetel, meg ahogy viselkedik, az akkora bunkóság, hogy én nem akarok semmilyen kapcsolatban lenni egy ilyen f*sszal.

A barinőm szerint túldimenzionálom ezt. Vélemények?

Én 19L, ő 23F



2022. márc. 22. 12:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, ez is sokat elárul arról, hogy milyen személyiség. Legalább időben kiderült.
2022. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 mantis religiosa ***** válasza:
92%
Jah, örülj, hogy az elején már kiderült ez a dolog,mint két hónap után.
2022. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az eldobás is nagy felelőtlenség, na meg amilyen lekezelően beszélt utána... és sem keresném többet
2022. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Hát ezt nehéz objektíven megválaszolni.

Eldobott egy szemetet az utcán, valóban nem nagy dolog, ha most tényleg annyira bejött. De inkább a külsőség az ami bejött neked, meg egy elképzelt belső.

Én az a srác vagyok aki inkább zsebre vágja a szemetet vagy berakja a táskájába, minthogy eldobja. Energia italos dobozt is sétáltattam már 1km-en keresztül, mert nem volt kuka. Hiába dobta el más a szemetét, az engem nem vigasztal, hogy úgy is van szemét akkor dobhatom oda én is. Ha valami csöves az utcára kakil, akkor én is nyomjak egyet mellé, mert úgy is van ott??

Na mindegy, szemetel, ez egy dolog de utána az a stílus amit megengedett magának, az már megint külön kategóriás.

Így én nem tudnék beszélni lánnyal.

2022. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Egyébként én azóta is folyamatosan gondolkodom a dolgon, hogy pl. ha nem lett volna velem bunkó utána, hogyha csak úgy simán szemetel, akkor mit gondolnék róla, elfogadható-e számomra?

Ha pl. nem szólok neki, hogy miért szemetel? akkor vajon nem gondoltam volna, hogy egy bunkó? Mert szerintem elfogadhatatlan dolog a szemetelés.

Én is szoktam pl. cigizni buliban néha, de én a csikket sem dobtam el soha.

Szóval valószínű akkor is otthagytam volna, ha nem szól be bunkón, csak szemetel. Legalábbis ezt gondolom.

2022. márc. 22. 13:15
 6/15 mantis religiosa ***** válasza:
81%
Ilyen az, mikor a rózsaszín köd, átmegy lilába/vörösbe. 😃😃
2022. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyesen döntöttél, itt nem az a lényeg, hogy a szemetelés csak egy apróság, hanem az, ahogy utána hozzáállt a dologhoz. Annak már semmi köze egy apró hibához, az már a személyiségből fakad, ha valaki ilyen bunkó, így pedig érthető, hogy nem szerettél volna egy ilyen sráccal összejönni. Ha most nem hagytad volna ott, később valami másban nyilvánult volna meg, szóval még jobban is jártál, hogy az elején kiderült ez.
2022. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jo dontes volt kerdezo, en se lennek ilyen "emberrel". a szemeteles is elegge lenyeg, meg a bunko stilusa is
2022. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen más véleménye. Ha neked szakító ok akkor àllj ki a döntésed mellett. Személy szerint szánalmas gondolom a gyereket ràd meg büszke vagyok,hogy offoltad.
2022. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó f*sz. Nem mindenki akar ilyen emberrel együtt lenni. A barinőd nem ilyen. 😀
2022. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!