Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire viselkedtem kínosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire viselkedtem kínosan szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy fiúval randizgatok, viszont eléggé félénk vagyok, szóval direkt lassan haladt. De ma éjjel egymás mellett ülve dumáltunk, és úgy megcsókolt, viszont baromi kényelmetlen volt ez a póz, ezért az ölébe ületem, úgymond ilyen “lovagló ülésben”. Csak akkor fogtam fel amikor szétváltunk de akkor pajkos mosollyal megkérdezte hogy “ ó, tehát akkor te szeretsz irányítani? “ nem tudtam mit mondjak szóval csak újra megcsókoltam, ő simogatta a hátam, én a haját piszkáltam, ilyesmi… aztán leszálltam róla és megkérdeztem hogy kér-e egy cigit, és miután kicsit lehiggadtam visszaültem mellé és dumáltunk tovább… ez sok volt? Kicsit ittunk, lehet józanon nem jut ez eszembe… mit mondjak neki ha legközelebb találkozunk? 😅 17L (előre köszi)

2022. márc. 25. 03:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kínos nincs ebben, szerintem ez sokkal imponálóbb, mintha ültél volna ott mint egy darab fa. Legközelebb meg úgy mint eddig.
2022. márc. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
semmi kínos nincs ebben, szerintem még örült is neki
2022. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kell magyarázkodni, lehet megint csókolózni. Ha kényelmetlenül érzed magad emiatt, egyszerűen ne ülj megint az ölébe, csak simán egymás mellett állva/ülve csókolózzatok.
2022. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
75%
Ez nem kínos, és a srác reakciójából ítélve nagyon bejött neki.
2022. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kínos, sőt, tetszett a srácnak.
2022. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!