Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet folytatni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet folytatni?

Figyelt kérdés

Nemrég elmondtam osztálytársamnak hogy tetszik én is tetszem neki

Voltunk pár randin és még mindig nagyon bejön.

A probléma az hogy néha nagyon úgy érzem mintha nem érdekelném és sok mindent fél vállról vesz pl megbeszéljük a talit aztán hoppá valamilyen szakkörre kell mennie ami persze jó még minden de ha csak miatta szervezem át a napom azért tud nagyon rosszul esni.

Lehet hogy ez azért van mert még soha nem randizott és nem volt barátnője vagy még túl éretlen ehhez az egészhez.

Na de a kérdés az hogy folytassam vele a randizgatast vagy hagyjuk?

Mert én próbálom komolyan venni de ez amit művel...



2022. márc. 30. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy vagy változtat ezeken, vagy részedről ennyi volt. Ebből ki fog derülni, hogy mennyire vagy neki fontos.
2022. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól mondja. Akinek tényleg fontos vagy, annak mindig te leszel a priorítása.
2022. márc. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakkörre. Azokat nem időben előre tervezik be?
2022. márc. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most pénteken nem lenne semmije teljesen ráér és végre én is erre nem jó mert hogy fontos a haverjával kajálni. Nem tudom mit csináljak az a baj hogy szerelmes vagyok belé és már ilyen dolgokkal osszetor
2022. márc. 31. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

A haverja fontosabb. Nem visz magával. Lépj ki ebből.

Ne kérdezz rá többet, ne kérj randevút. Ha fáj, sírd ki magad. Ne alázkodj.

Ez mind a lerázásról szól.

Lehet, hogy csinosnak tart, de nem szerelmes. Aki szerelmes, az a szerelmét a barátja elé helyezi.

Ha szakkör van, akkor megoldja, hogy előtte, vagy utána találkozzon veled.

Ebben ennyi volt.

És ne bánkódj. Lesznek még ilyen élményeid. Teljesen normális. Mire felnőtt leszel, emberismeretre teszel szert.

2022. ápr. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!