Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

16 / L

Van egy fiú. Már több mint 1 éve ismerem látásból. Soha nem beszéltünk egy szót sem. Sokszor látom és ilyenkor nemtudom kiverni a fejemből.

Állandóan bámul. De most legutóbb nem is foglalkozott velem. Azt hittem lehet valami, de már nem érzem így. Azt tudom, hogy nincs barátnője, de szeretne hallottam a buszon. A legrosszabb a bizonytalanság. Talán tetszek neki vagy nem. Fogalmam sincs.

Ez az egész felemészt. Már csak túllépni akarok rajta. Úgy érzem nem vagyok felkészülve egy kapcsolatra.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Azon is elgondolkodtam, hogy hogyan tetszhetne ha nem is beszéltem vele.

Kérlek írjátok jó tippeket!

Köszönöm aki elolvassa és ír..


2022. ápr. 17. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Neked nem tetszik?
2022. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1:

De tetszik.

2022. ápr. 17. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Ha bámulnés rajtad kívül mást nem, akkor szerintem tetszel neki.

Jelöld be, aztán figyeld, hogy vissza jelöl -e, vagy ír-e utána

2022. ápr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2:

Már bejelöltem és visszajelölt..

2022. ápr. 17. 12:30
 5/5 anonim válasza:

Szerintem egy párkapcsolatra nem tudsz felkészülni. Persze van amikor még érzelmileg egyszerűen nem tudnád kezelni, de sztem ez nem úgy megy, hogy igen, most készen állok, keresek egy párt magamnak. Mármint később lehet így, egy szakítás után, de egy első párkapcsolat sokszor van tele kínos félreértett helyzetekkel. (Ha neked ez lenne az első kapcsolatod, ezt nem írtad, de nekem ez jött le)


Tetszhet valaki látásból. Pont ez a lényege annak ha valaki tetszik. Tetszik a külseje, meg ahogy viselkedik, esetleg a személyisége. A szerelem később alakul ki és komplexebb.


Esetleg ha a baráti köréből ismersz valakit, vannak közös barátaitok, akkor rajtuk keresztül megismerkedhetsz vele. De azért ne használd ki a barátaidat 😉


Ha elég magabiztos vagy, akkor akár te is odamehetsz. Nem kell szándékosan odanyomulni, kezdetnek elég, ha egy két szót váltotok. Én össze tudtam így ismerkedni egy sráccal. Mindketten vártunk egy tanárra a suliban, látásból ismertük egymást, gondoltam ne álljunk ott csendben egymás mellett.


Szerintem a srác is nyitott lenne. Ha többször nézett feléd sokáig, viszajelölt (ezt ne vedd biztosra, valaki kb bárkit visszajelöl) akkor vszeg. Esetleg egy mosoly, egy kis integetés ilyen összepillantások alkalmával segíthet, legalább a srác rájön, hogy érdekled.


Ha pedig mindenképpen ki akarod verni a fejedből, akkor foglald le magad. Járj el új helyekre, ismerkedj össze másokkal, szerezz új barátokat, vagy csak próbálj ki egy új hobbit, tanulj valami újat. Ha tudod, akkor kerüld el, de ezt sokszor nehéz megoldani. A lényeg az, hogy legyél elfoglalt, és akkor le lesznek kötve a gondolataid. Nekem ez a módszer segített. Meg az olvasás. És akkor más emberek/szereplők életén gondolkoztam, az ő gondjaikon, és ez is elterelte a gondolataimat.

2022. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!