Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagy gond, hogy meséltem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gond, hogy meséltem a kavarásos előzményeimről a crushomnak?

Figyelt kérdés

Van egy félénk srác, akivel mostanában összebarátkoztam, és szoktunk beszélgetni. Nekem eléggé tetszik, és próbálok felé finoman közeledni, amire egész jól reagál, bár nem nyomul. A nemrégi beszélgetésünkben elkapott a kíváncsiság, és megkérdeztem milyen szerelmi dolgai voltak ezelőtt, mert még soha nem mesélt róla. Erre eléggé zavarba jött, és mondta, hogy konkrétan semmilyen, mert elég shy, és eddig nem volt. Visszakérdezett, hogy nekem volt-e. Nagyon nekem sem volt eddig, csak pár randi meg egy buliban csókolóztam valakivel részegen, de mondtam hogy azt egy nagy hibának tartom, mert tényleg csak azért csináltam mert részeg voltam és elvesztettem a józan ítélőképességem, meg szégyellem magam miatta. Őszintén nem számítottam az eshetőségre, hogy beszélnem kell erről, és most kínosan érzem magam, hogy ezt elmondtam neki. Nem akartam dicsekedni vele, vagy hogy azt gondolja rólam, hogy én ilyen könnyen odaadom magam bárkinek, mert vele tényleg komolyan gondolom a dolgokat, de ez egy hiba amit sajnos elkövettem, és lehet, hogy előbb utóbb megtudta volna máshonnan. Nem viselkedett utána velem máshogy, sőt talán kicsit nyitottabb is lett, szerintetek nagyon gáz, hogy ezt elmondtam?

17 lány


2022. máj. 22. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz, igen. Mivel nem reagált semmit rá, gondolom örül hogy egyáltalán egy lány szóba áll vele. Mondhatni megúsztad.
2022. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem. Ha azt mondtad volna, hogy kit pippantottál le vagy valami, na az igen. Egy csókból nincs semmi.

De amúgy az, hogy részeg voltam az soha nem kifogás.

Én 20+ évesen is, atom részegen, ha közel kerül hozzám egy lány én jelzem neki amennyire a kommunikációs képességem engedi, hogy bocsi, de ezt ne.

Tizenévesen volt olyan, hogy saját barátnőmet leráztam, hogy van barátnőm szóval nem. Igen... Akkor voltam olyan szinten ko, hogy saját párom nem ismertem fel. De akkor se volt semmi.

Az alkohol nem kifogás. Ha nem tudod kontrollálni magad nem kell inni. Ez csak egy jó tanács a jövőre nézve.

De így, hogy tényleg csak ennyi volt és bántad is, ezzel nem lehet baja. Nyugi. Meg fő az őszinteség.

2022. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
En csak azt nem ertem mit akarsz egy akciokeptelen, muja mamlasztól, aki azt sem tudja mit kezdjen egy lánnyal. Annyira turn off.
2022. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Inkább most tudja meg, mint később.
2022. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem az a gáz, hogy csókolóztál valakivel, hanem hogy egyrészt részegen, másrészt az italra fogod.
2022. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tényleg jobb, ha nem később tudja meg, mert az illúzió romboló lehet.:/
2022. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem azért gáz, mert ő félénk és így azt érezheti, hogy te tapasztaltabb vagy hozzá képest és emiatt csökkenhet az önbizalma.
2022. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!