Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szégyell?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szégyell?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki évfolyamtársam. Szoktunk találkozgatni, sokat dumálunk, és általában jól kijövünk. Nem randizunk vagy ilyesmi, de nyitott vagyok a lehetőségre. Na neki van egy haverja, aki nagyon nem bír engem. Ezt még én is látom, mert nagyon lerí róla, ha kénytelenek vagyunk órán beszélgetni vagy ilyesmi. Minden amit mondok irritálja, beszólogat, passzív agresszív stb. És nekem ezzel nem is lenne gondom, de ez a srác egyik legjobb haverja, és teljesen titokban tartja előtte, hogy mi találkozgatunk. Kamuzik neki, miután velem volt, meg ilyesmi. Látott már minket dumálni, de azt hiszi, csak ilyen felszínes a kapcsolatunk, ami nem igaz. És kicsit rosszul esik, mert azért én a barátomnak tartom, és az én barátaim előtt ő nem titok, de én annál a csávónál az vagyok. Gondolom szar lehet egy ilyen konfrontáció, meg nem is akarnám, hogy válasszon, meg nyilván a haverja volt előbb, de emiatt gáznak érzem magam.

Nektek mi a véleményetek?

16 lány


2022. máj. 22. 23:34
 1/3 Johnathanos ***** válasza:
54%

Kit érdekel hogy más, ebben az esetben a haverja mit gondol rólad-rólatok?

Biztos irigykedik rátok, vagy csak szimplán ilyen tejfeles szájú csicska lehet. A barátoddal meg az a baj hogy fél tőle a leirtak alapján.

Kamuzik neki hogy nem veled volt,eleve nem jó. Ha szólnál a baratodnak hogy beszeljen a haverjaval hogy szaljon le végre rólad mert folyton csesztet meg beszologat neked es neked ez rosszul esik, akkor le a kalappal hogy a barátod kiáll érted, de nen fog szolni neki, mivel fél tőle, inkabb letagadja hogy nem veled volt

2022. máj. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Ha a barátod nem nő fel fejben, fontosabb a haverja véleménye, mint, hogy vállalja a saját érzelmeit, akkor még nem érett egy kapcsolatra.
2022. máj. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem annak a harmadik havernak tetszel, csak ilyen óvodai szinten van még
2022. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!