Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kit válasszak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kit válasszak?

Figyelt kérdés

Kollégiumban lakok, és így év vége felé megismertem két lányt. Mindketten bejönnek, viszont az egyikükhöz kerültem közelebb az utóbbi pár napban. Ez annyiban merül ki, hogy jókat tudunk beszélgetni van egy csomó közös témánk is. Most hétvégére áthívott magához, hogy megnézzünk egy filmet, elég egyertelmű szándékkal (if you know what i mean). Én kapcsolatot szeretnék főleg, szerintem ő is de az sem kizárt, hogy csak kalandozna. Annyi bajom van vele, hogy pár évvel idősebb nálam.

A másikukkal csak szimplán jóban vagyok, nagyon jól el tudunk lenni. Nála tegnap vettem észre, hogy valószínűleg bejövökneki, meg egy haverom is mondta ezt mikor látott minket. Ő korban pont jó, viszont itt meg az a baj, hogy jövőre már nem itt fog tanulni, másik városba megy. Emellett ugye az sem biztos, hogy bejövök neki, lehet csak félreérthető jeleket küld.


Egyszerűen képtelen vagyok dönteni, mert mindketten nagyon bejönnek :(


2022. máj. 24. 08:09
A kérdező szavazást indított:
Első
Második
29 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Harmadik
2022. máj. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Az elsőt.
2022. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ennyire gázos lenne a távkapcsolat, hogy mindenki ellene van? 😅

Az első lány amúgy 4 évvel idősebb, nem tudom ez mennyire számít.

2022. máj. 24. 09:15
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Addig ne dönts, amíg nem vagy magadban biztos.

Ha meg tudod oldani, az lenne a legjobb, ha pár napig egyikkel sem találkoznál (beszélni se), akkor az érzéseid lehet, tisztázódnának.

De úgy látom, az 1. esélyesebb.

2022. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy most így mindenben elbizonytalanodtam, viszont ha nem lépek akkor mindkettőjüket elveszíthetem :(

Ezt a pár napos dolgot lehet kipróbálom, bár nehéz lesz mert a másodikkal pl együtt járunk dolgozni...


Igen amúgy, az első esélyesebb, ott tárt kapuk várnak. De ő a "belevalóbb" is ha szabad így fogalmazni, ő lazán megmondja mit akar. A második meg még tapasztalatlan, ha jól tudom nem volt senkije nyilván szégyellősebb lesz.

2022. máj. 24. 09:27
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Tini kategória, 4 év különbség, csak megkérdem, hány évesekről van szó?
2022. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok, az első lány 23, a második 18. Mivel 3/2 meg tini ezert gondoltam ide, meg a probléma is elég tininek hangzik nekem :D
2022. máj. 24. 09:32
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, OK, értem. De itt azért szerintem az a 4 év már nem számít.
2022. máj. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem majd a hétvége után könnyebb lesz dönteni. Menj át filmezni ("filmezni") az első lányhoz, aztán az alapján dönts, hogy történt-e bármi is, illetve hogy mit beszéltek meg. A második csajt szerintem csak akkor válaszd, ha az elsővel nem jön össze.
2022. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem egy 4 évvel idősebb lány inkább csak kalandozni akar egy fiatalabb sráccal, de reméljük, hogy ő lesz a kivétel.:)
2022. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!