Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első talira ebbe menni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első talira ebbe menni?

Figyelt kérdés
Mennyire lenne gaz ha elso talira egy feszulos zold ruhaba mennek?Vagy inkabb menjek sima farmer has polo?

2022. jún. 1. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Öhm, hát attól függ, hogy mik a szándékaid.


Én a helyedben először biztosan visszafogottabb lennék, ne hogy leírjon a csávó egy r*bancnak.


Attól is függ, hogy hol lesz. Mert nem mindegy, hogy étterem, vagy mondjuk túrázni mentek.

2022. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Huha az 1. válasz elég durca

Szeriintem olyan ruhába menj amibe jól érzed magad,meg nem érzed majd magad benne kellemetlenül(Pl billiardozni ruhaba nem lenne túl előnyös).

Mellesleg ha egy fiú egy feszülős zöld ruha miatt "r*bancnak" gondol,akkor inkább ne akarj tőle semmit:/

2022. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ezt kérdezd meg a sráctól. Az én barátnőm is megkérdezte tőlem, hogy miben legyen az első randin.
2022. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Hova mennétek? Egyébként, ha te úgy érzed, hogy merész a ruha, de mindenhogy azt akarod felvenni, akkor hozzá a kiegészítőkkel lehet csalni, hogy ne tűnjön olyan kihívónak.
2022. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a farmeres verziót javasolnám.
2022. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ, hova mész és mit fogtok csinálni.

Ha te jól érzed magad a ruhában és nem hátráltat semmiben, akkor menj abban és kész.

2022. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!