Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan menjek oda hozza a buszon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda hozza a buszon?

Figyelt kérdés

Van egy hölgy s buszon akivel neha egyut jovunk es tenyleg az kategoria hogy 10/10 de en sajna max egy 10/4 lennek probaltam mar vele szemzni de semmi plusz meg az se nekem segit hogy valoszinuleg 2-3evel idosebb

Szoval igy az lenne a kerdesem hogy lenne vele ertelme beszelni vagy inkabb keresek mast


2022. jún. 4. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

legközelebb amikor látod, menj oda a legjobb szöveggel ami eszedbe jut

egy próbát mindenképp megér

2022. jún. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Nekem azt mondták hogy tömegközlekedési eszközön ne próbálkozzak, mert olyankor mindenki siet valahová, valamint nincs "menekülési útvonala", ezért kénytelen hozzám szólni.


De én gyáva vagyok, te ne legyél az és tedd meg! Hiszek benned!

2022. jún. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
19%

3 támadási lehetőség van.


1.: Már a megállóban támadj!


2.: Ülj mellé, vagy ülj le, és add át a helyed!


3.: Mikor sokan vannak, "véletlenül" lökd meg! Után bocsánatkérés...

2022. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Egy próbát megér. Csak ne csináld konkrétan arcba (pl. ne kérdezz rá), mert érhet kellemetlen meglepetés.
2022. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
25%
A profi MILF hunter meg 0%-ra pontozva!!!
2022. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Próbálj meg mellé leülni és beszélgetni.
2022. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#2! Ez így hülyeség! Én már ismerkedtem buszon. Szex ugyan nem lett belőle de ismeretség, barátság igen! Évek óta tart!
2022. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mozgó járművön nehéz a sétálás, ezt aláírom, de egyébként az lenne a legcélszerűbb, ha megpróbálnád azt, csak vigyázz, nehogy orra ess.
2022. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Beszélgess vele.
2023. febr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!