Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lany a suliban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lany a suliban, hogyan szolitsam le/hogyan menjek oda hozza?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lany a suliban de sztem en is tetszem neki ezt onnan veszem hogy mikor kozelbe vagyok nagyon nèz es en is nezem mindig mar tobbszor egymasra koszontunk volt mikor en es volt mikor ő koszont ram. :) De nem tudom hogy mit tegyek, hogy menjek oda hozza milyen urugyel? Vagy kezdesnek jeloljem be facebookon es aztan irjak ra? Ha igen akkkor azt is hogy kezdjem? Egy tippet adtak nkem ezt: Szia! Szimpatikusnak tűnsz, van kedved beszelgetni?

Ez utan mit kerdezek tole? Koszonom elore a segitseget



#Randizás.lány.szerelem.beszèlgetès.ismerkedès
2018. febr. 11. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor odaméssz, akkor ez a szöveg nagyon jó, és ezek után csak viselkedj úgy, mintha egy barátoddal beszélgetnél. Kicsit fura lesz, de gondolom beválik. Ha van közös ismerősötök megkérhetnéd, hogy mutasson be neki, úgy a beszélgetés is könnyebb lesz, mert van egy közös barátotok, ő majd oldja a feszültséget, és legközelebb már lesz miről beszéljetek:)
2018. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 kb. én is ezt tudtam volna leírni, köszi,hogy helyettem megtetted!☺

Még annyi hogy ne csodálkozz, ha azt mondja a csaj hogy köszi te nekem nem kellesz(persze nem így szó szerint,hanem kicsit másabb formában-lehet olyat mond-mint nekem-hogy még nem áll készen egy kapcsolatra,stb...)

2018. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk köszönsz neki, mosolyogsz és bemutatkozol.

Aztán próbálj valamit kigondolni ami közös lehet bennetek. Pl ha jár valami szakkörre, meccsre, utcabálra, sulis rendezvényre akkor kérdezd meg ott lesz e. Lehet hogy lesz egy két kínos pillanatotok, de nyeld le, mert ha egyedül ülsz a szobádban abból nem lesz feleség :)


A másik opció hogy köszönsz neki, mosolyogsz és ahogy mondtad: csetelsz vele interneten. De innen is el kell juss oda hogy beszélsz vele személyesen.

2018. febr. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ugy szolitsd le hogy: He.More.Ha hogyhogy itt latlak?Ha ilyenkor nem te vigyazol a gyerekre otthon?Ilyen felesig lett beloled te asszony te ha hogy gondoltad?Kinel van az a szegiiny gyermek hat raad volt biizva....es ezt nem hulyesegbol irtam:P...lehetoleg ezt kiabald,hogy halljak tobben....igy emlekezni fog rad..ez nehogy aszzond neki hogy szimpatikus meg minden mer elijeszted szegenyket.A lanyok mar nm szeretik az ilyesmit...Szoval ordibald oda ezt neki es mosolyogj ra vagy valami,aztan huzz el onnan...es onnantol kezdve mar fogja keresni a jelenleted,es varja hogy masodjara mivel allsz majd elo...azt ma nem mondom el akkor mit mondjal mer akko ma tul megkonnyitenem az eleted...Szivesen,orulok hogy segithettem,szeretettel Anyosod keresztlanya..L
2018. febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!