Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi az, amitől szerinted jól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amitől szerinted jól néz ki egy fiú? Mit nézel meg elsőnek és mit nézel meg leginkább rajta?

Figyelt kérdés

2022. jún. 4. 19:33
A kérdező szavazást indított:
Haja
Arca
Teste
Stílusa
Magassága
Egyébb:
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajszíne, arca, testalkata, testtartása.
2022. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%

Haját nézem általában meg elsőbek, valamint a szakállát ha van. Abból elsőre lejön mennyire ápolt az illető, ad-e magára. Sokan azt hiszik, hogy az ilyen rendszeres borbély szintű ápoltságot várom el, pedig az is kivételes sokszor ha egyáltalán megmosta a saját haját.

Testtartása is nagyon sokat elárul már az első pillanatokban.

2022. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Arc a legfontosabb nekem, de a haj (legyen egy elfogadható, átlag frizurája, ne legyen full kopasz, de lófarkas se) és a testalkat is számít (itt se kell úgy kinézni, mint egy testépítő, de ne legyen se 50, se 200 kg).
2022. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
#4 az 55 kiló belefér? az se nem 50, se nem 200
2022. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Arc (legyen arányos) , haj (legyen egyedi) , SZEM (nagyon fobtos, a kék a kedvencem)

Nekem a vékony, kicsit izmos testalkat jön be, de ez mindenkinek más.

2022. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami külsőre az esetem: legyen min. akkora mint én (azaz 170 cm), sötét haj, szép szemek, arc legyen valamilyen módon vonzó (nem kell szépnek lennie, de legyen benne valami, ami megfog), a testalkat mindegy, ill. a kigyúrt nem jön be.
2022. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Arc, testalkat, haj
2022. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Magasság, arc, fogazat, ápoltság. Testalkatra ne legyen se túl sovány se szumós alkat. Magasságba ne legyen tőlem alacsonyabb szóval minimum 170cm. A fogai pedig legyenek ápoltak.
2022. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fenék
2022. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!