Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok...

Milyen autót ajánlanátok elsőnek? Használt autó vásárlásakor mire kell odafigyelni leginkább? 19L (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Első autó lenne.

Nem feltétlenül minden napos használatra, de hetente néhányszor hosszabb útra kellene. (100-150 km / Egyetem miatt.)


Használt autóról lenne szó, max 400 ezer Ft-ig + Átiratás stb.

Jó lenne ha lenne szervó az autóban, benzines, lehetőleg nem 3 ajtós, viszont egy kisebb típusú autó. (méretben)

Nagyon tetszik pl a suzuki sx4 de sajnos azt ilyen árban nem igazán lehet kapni.

Az sem hátrány ha alkatrészt nem egy vagyonért lehet hozzá kapni ha esetleges gondok adódnának.


Milyen autót ajánlanátok? Mikre kell odafigyelni ilyenkor?


2015. jan. 18. 18:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Opel Corsa B-t kapsz ennyi pénzért és szerintem jó autó.
2015. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Skoda felicia.

Nekem olyan van,olcsón lehet javíttatni,bár nekem sok gondom nem volt vele eddig.

Az 1.3-as nincs agyonkomplikálva,megbízható,és van belőle szervós is,meg elektromos ablakoos,légzsákos.

2015. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
1.4 F Astra. Kimegy a világból.
2015. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2015. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hogyha ennek csak a fele igaz, akkor ennyiért ingyen van:

[link]

De a többi 190est is végignézheted, csak ezen a darabon megakadt a szemem.

Pici, kényelmes, erős, megbízható, alkatrész se drága.

2015. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Ennyiért tényleg Corsa B lenne a jó választás nekünk 2 is van), de ilyen utazásoknál lehet érdemes lenne számolni a dízellel is.
2015. jan. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Fapados bkorza most a slager?
2015. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! :)


Őszintén megmondom a mercedesekért nem igazán rajongom, és nem igazán szeretnék 3 ajtósat sem. Ha nem muszáj.

Hyundai-okat néztem még, de nem tudom, hogy mennyire megbízhatóak. Tanulóvezetőként tanulnom ilyen autón, akkor szerettem.

2015. jan. 19. 15:25
 9/19 anonim ***** válasza:

400.000ért nem fogsz értelmes Hyndai-t kapni. Az kilőve


7-es, 5ajtós B corsa is volt tetőablakkal, elektromos ablakkal, még talán klímával is. De mondj akkor olyat ami megfelel a kérdező összes kritériumának?

2015. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Én is utánanéztem Hyundait biztos nem kapok ennyiért, de nem is baj. Testvérem suzuki-ra szavaz, mert azzal nincs olyan sok gond.

Corsa-kat is megnéztem. Igazából nem kell egy túl értékes autó, csak legyen megbízható. Egy éve vezetek, még valószínűleg óhatatlanul fogok karcolásokat vagy horpadásokat szerezni (legjobb esetben). Így míg nem lesz meg a rutin és a tapasztalat addig egy olcsó autó is teljesen jól megfogja tenni. :)

2015. jan. 19. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!