Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tiniként ti hogyan mondtátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiniként ti hogyan mondtátok el otthon hogy együtt vagytok valakivel?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, nemsokára engem is fog érinteni ez a dolog, és érdekel hogy is kellene ezt hogy ne kerüljek kellemetlen helyzetbe:)

16L



2022. jún. 19. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Mindig a fokozatosság!


Már most mondhatod , hogy van egy fiú, aki tetszik. Aztán, hogy találkozgattok. És csak utána, hogy jártok. Így van idejük hozzászokni.

2022. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen, fokozatosság kell mindig.
2022. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talalkoztunk egy parszor,elkezdtunk jarni es csaladi ebeden mondtam a szuleimnek hogy "Elkezdtem járni egy sráccal.Tudjátok xy,akivel korábban találkoztam egy párszor.Szeretném áthívni ha nem gond."...utánna kerdezgettek rola meg mikor atjott akkor apam azert kikerdezteXDD es ennyi.
2022. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
lemaradt: 17/L
2022. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 palfydanka ***** válasza:
100%

Nekem tudtak róla, hogy találkozgatunk, aztán az egyik randi után anyukám megkérdezte, hogy "na, együtt vagytok már végre?" Én meg mondtam hogy igen

Így nem volt kínos

2022. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is könnyű volt ilyen szempontból, mert amikor először láttam a pasit, már akkor mondtam anyukámnak, hogy hihetetlen, hogy pár utcányira lakik és eddig nem ismertem.

Aztán mikor randira hívott, mondtam hogy vele megyek el, később meg mondtam, hogy ő jön át hozzánk.

17 éves voltam.

2022. jún. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Mindig pontosan megbeszéltük, hogy kivel, hol és mikor találkozom. Aztán randi után beszámoltam, hogy sikerült. Így nem voltak nagy meglepetések. Nekem annyiból volt könnyű, hogy apukám ügyet sem vetett rám, már nem is élt velünk, mire én randizni kezdtem. Így csak anyukámmal kellett megbeszélni a dolgokat. Jól működött a rendszer, mert azok a fiúk, akik csak ki akartak használni, nagyon hamar lekoccoltak a szoros szülői kontroll miatt. Viszont volt egy pasi, akit egyáltalán nem zavart, hogy anyukám próbál vigyázni rám. Ő lett a férjem.
2022. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!