Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

16 vagyok és meleg,szívesen ismerkednék, de sok elvárásom van :( és nem mindig sikerül valakit találni.


Az emberek hol szoktak ismerkedni?


Te, ha lmbtq tag vagy és jársz valakivel hol találkoztál vele?



#meleg #ismerkedés #szerelem #Let's be friends #Elválrasok
2022. jún. 28. 22:31
 1/9 anonim válasza:
84%
Nem igazán fog segíteni a válaszom, de mi a való életben ismerkedtünk meg. De nem lett egyből kapcsolat közöttünk, igazából álmodozni se mertem róla, annyira esélytelennek tűnt, hogy én kellhetek neki :D De két évvel később összejöttünk és már lassan nyolc hónapja együtt vagyunk :)
2022. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Erre nincs tuti recept. Én itt találtam partnert. :)
2022. jún. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Interneten próbáltad már?
2022. jún. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

"16 vagyok ... nem mindig sikerül valakit találni."

Ez mit jelent? Mikor volt az első kapcsolatod, aztán milyen hosszú szünetek után voltak újabbak?

2022. jún. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát legelső kapcsolatom 14 évesen volt és aztán kb folyamatosan,de igazán egyik sem tetszett. Az internet szar hely( voltam omegle,anotalk, wink, hoop de kb mindegyiken 1 dolgot keresnek az emberek:sex)
2022. jún. 29. 09:16
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"aztán kb folyamatosan"

Vagyis nem igaz, hogy "nem mindig sikerül valakit találni"...


"mindegyiken 1 dolgot keresnek az emberek:sex"

Te is azzal nyitottál, hogy meleg vagy. Akkor miért csodálkozol? Ha nem kötnéd az orrára minden ismeretlennek, hogy fiúkkal vagy lányokkal szoktál-e ágyba bújni, akkor sok más is szóba jöhetne, így viszont pont te irányítod mindjárt az egész ismerkedést a szex felé.

Egyébként meg igen, ez ilyen, az internetes ismerkedési oldalakon mindjárt az az első, ez van. Ha neked nem ez kell, ne az interneten próbálj ismerkedni, hanem a való világban: az osztálytársaid, a szomszédaid, a focicsapat tagjai, stb. között. Ha úgy érzed, ott nincs elég lehetőség, teremts új lehetőségeket pl. azzal, hogy beiratkozol valami tanfolyamra, körülnézel, hogy milyen programokat szervez az önkormányzatotok, az egyházatok, stb.

2022. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
10%
Ha gondolod rám írhatsz 17/f:)
2022. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

Én is régóta próbálkozok, szintén 16 éves vagyok. Hidd el szerencsés vagy, ha már 14 évesen lehetett párod. :D

Itt egy normális ember sincs a környéken, legalábbis sem társkeresőkön, sem instagramon nem akadtam még olyanra, aki tetszett volna. Volt egy, de ő meg teljesen más szinten van. 😅

Talán insta valamivel jobb, mint a többi, sokan vannak fent fiatalok, akik nem csak testiségekre vágynak, de a legtöbben nagyobb városok közelében.

Vagy ha közel laksz a román határhoz, esetleg Romániában, akkor írhatsz nekem is. 😁

2022. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Bohém, Szombathely
2022. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!