Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hol tudnek ismerkedni valakive...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnek ismerkedni valakivel a neten?

Figyelt kérdés

2017. júl. 20. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy? Fiu lány?
2017. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anotalk
2017. júl. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Neten sehol !

Emeld fel a segged a gép elől vagy tedd le a telót és mozdulj ki. Keress a jellemedhez megfelelő helyet. Ha szeretsz olvasni menj el könyvtárba, ha szereted a kocsikat keres parkolókat ahol mondjuk estére össze szokott gyűlni egy társaság, menj el bulizni, parkba, strandra, moziba stb. Hidd el sokkal jobban jársz "realisztikus" dolgokkal. Hidd el, tapasztalat. Évekig én is a neten próbáltam de amióta pár hete pörgősebb lettem, megyek ide-oda sokkal sikeresebb vagyok ismerkedés terén de ha maradni akarsz a netnél a Face Jelizz stb csoportokat hanyagold. Na puszi/pacsi !

2017. júl. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!