Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kellene kezdeményeznem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene kezdeményeznem?

Figyelt kérdés

Tudom, fel volt már ez a kérdés téve ezerszer, de ez mégis kicsit más helyzet.


Szóval van egy lány, nagyon bírom, meg úgy érzem ő is engem. Sokat beszélünk, ha együtt vagyunk csak úgy repülnek az órák.

Viszont eddig én eleinte barátként tekintettem rá, aztán egyszer csak azt vettem észre hogy nagyon bejön. Látok néhány jelet, és több haverom is mondta már hogy szerintük bejövök neki, szóval lehet még esélyem is van nála.

A kérdésem az, hogy hogyan lehetne egy ilyen barátságból kapcsolatot kezdeményezni? Az, hogy elhívon valahova az nem hiszem hogy opció, mert amúgy is szoktunk eljárni kettesben egy csomót, de eddig csak ugye baráti alapon. Hogyan lehetne innen szintet lépni?



2022. júl. 3. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismeritek is egymást, beszéltetek is már, szóval nyugodtan hívd el valahova talizni.
2022. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom sikerült-e végigolvasni a kérdést, de sokat "talizunk", van hogy minden nap megyünk valahova.


Vagy úgy gondoltad, hogy "Figyi már, nincs kedved most nem talizni, hanem randizni?" 😂

2022. júl. 4. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem küldj neki egyértelmûbb jeleket, és nénd meg mit lép vagy hívd el randira.
2022. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vidd el olyan helyekre, ami eléggé randis beütésűek. Pl. naplementét nézni, vagy vmi hasonlót. Ezen kívül sokszor érj hozzá, egy-egy bók is jót tud tenni, meg teszteld, hogy miként reagál, ha az intim zónájába kerülsz be.
2022. júl. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!