Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel összebarát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel összebarátkoztam és beleszerettem, de ő csak barátként tekint rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Meg szeretném vele beszélni az érzéseimet és én is kíváncsi lennék okokra, hogy miért csak barátként tekint rám.

Hogyan kérdezzek rá? Érdemes ezt megbeszélni?

Értelmes válaszokat pls


2022. júl. 6. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Már a kérdésfeltevésed stílusából látom miért csak barátként tekint rád.


Nem, ne zaklasd szerencsétlent a béta lihegéseddel. Inkább magadra koncentrálj, válj férfivé, hódíts, vissza se nézz. Ezt a csajt meg engedd el.

2022. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nincs értelme erről beszélni, így döntött. Ráadásul sokszor nincs racionális magyarázata annak, hogy miért nem tetszik valaki. Csak hagyd őt, hátha később megváltozik.
2022. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy fontos dolgot kihagytál: ő mondta, hogy barátként tekint rád, vagy ezt te gondolod?
2022. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő mondta hogy csak barátként tekint rám
2022. júl. 6. 18:44
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
1-es! Miért rossz ez a stílus?
2022. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

#5


Meg szeretném vele beszélni az erzeseimet... miutan a csaj már offolta. Akinek ez felmerul az nagyon el van tevedve.

2022. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Értem.
2022. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú dolog ez. Engedd el, kedves fiam.
2022. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6: Attól független elmondhatja neki, vagy hagyja a francba, de akkor meg sokáig sajnálni fogja
2022. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!