Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy csókoljam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csókoljam meg?

Figyelt kérdés
Tegnap taliztunk a barátommal akivel 1 hónapja vagyunk együtt, de még csak szájrapuszi volt. Holnap is fogunk találkozni és én már nagyon meg akarom csókolni csak azt nem tudom, hogy hogyan. Soha nem csókolóztam még senkivel úgyhogy azt se tudom, hogy hogy kell. Mikor kéne megcsókolni? Találkozó elején vagy végén vagy bármikor? És nem ciki ha egy lány kezdeményezi a csókot?

2022. júl. 6. 20:40
1 2
 11/13 anonim válasza:

Nőnek kell kezdeményezni a csókot!

Nem tudsz csókolni? Az magától jön ha nem jó majd bele jössz:)

2022. júl. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Randomcsajxxx ***** válasza:
Szia!Hát figyelj, először, ahogy az egyik válaszoló mondta, a pusziból vidd tovább. A nyelvvel óvatosan, ne akard rögtön áttuszkolni a másik szájába :) nem kell rögtön elmélyíteni a csókot, hiszen azon kívül, hogy neked ez az első, a kapcsolatotokban is ez az első! Legyen gyengéd, és nem kell hogy sokáig tartson. Adj egy szájra puszit, és óvatosan nyisd el az ajkaid. Ráadásul, valószínűleg a párod viszonozni fogja, szóval nem leszel egyedül a csókban.de ami a legfontosabb, hogy te magad is élvezd! Sok sok szerencsét! <3
2022. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem senki sem ad puncit?
2022. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!