Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy és milyen helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy és milyen helyzetben csókoljam meg először?

Figyelt kérdés
szóval kb 2 és fél hónapja ismertem meg egy lányt és hát mind a ketten többet érzünk egymás között, mint barátság. Találkoztunk már de semmi extra nem volt eddig. Azon gondolkoztam hogy elhívom sétálni a parkba és ott csókolom meg de nem tudom hogy ezt hogy vigyem véghez. Legyen-e váratlan vagy nyíltan beszéljünk erről és úgy... van valami Kreatív ötlet?
2020. okt. 13. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem szokták "megbeszélni". Az élethelyzet adja.
2020. okt. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor érzed hogy itt az ideje, valami romantikusabb pillanatban. Akár mikor elköszöntök
2020. okt. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor köszöntök el akkor könnyebb, hisz (gondolom) amúgy is megölelitek egymást, ezzel közelebb kerülve egymáshoz. Innen már te irányítasz, ha nem engedet eltávolodni az ölelésből, akkor le fogja vágni, hogy mi a szitu. Ha látod, hogy nem akar menekülni, és néz téged, akkor mehet a menet. Sima parkban sétálás, padon ülés közben nehezebb, mert fura lesz random megölelni akkor, ölelés nélkül meg nem biztos, hogy magától közelebb hajol hozzád. Ez csak akkor működne, ha határozottan elé lépnél/szembe fordítanád magaddal, de a kérdés kiírásából következtetve szerintem ezt nem vállalnád be.
2020. okt. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!