Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A Meki gáz randi helszín?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Meki gáz randi helszín?

Figyelt kérdés

2022. júl. 8. 11:46
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
100%

Ha szeretitek a mekis kaját akkor nem 😃

Viszont elég zsúfolt szokott lenni

Lehet jobb lenne egy nem túl drága hangulatos kis étterem ahol nyugodtan tudtok beszélgetni!:)

2022. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
ahaaa. csak nem vagyunk még komolyba, nem akarok sokat költeni a csajra.
2022. júl. 8. 11:59
 3/48 anonim válasza:
100%

Értem de szerintem vannak olyan éttermek amik nem 5 csillagosak de jó a kaja meg hangulatos és kb egy árban van a mekivel, nézz utána de nyilván a te döntésed!

( én nem szeretek mekibe enni, mindig elvitelre vásárolok vagy rendelek, de ez csak az én véleményem)

2022. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha fitness bolond a csaj akkor az. Amúgy szerintem nem gáz.

De érdemesebb lenne egy másik kajáldába vinni. Helyi kis burgerező vagy ilyesmi. Nem drágább, mint egy meki.

Amúgy milyen duma az, hogy "nem akarok sokat költeni a csajra?" 😂

2022. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
94%
Ha kevés befektetéssel akarod befektetni akkor a piaci lángossütő is megteszi.
2022. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb esetben még olyat is tudtok csinálni, hogy megrendelitek elvitelre a kaját és máshol eszitek meg, pl egy domb tetején ahol látszik a naplemente (ha ez este lenne) stb. De ezt tényleg csak akkor ha a lány szereti a mekit, különben nem fogja értékelni.
2022. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 NTBS ***** válasza:
100%
Nem gáz, de nagyon furcsa, hogy máris a spórolás jutott eszedbe. Akkor főzzél neki és vidd el piknikezni.
2022. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Első randinak szerintem nem a legjobb ötlet.
2022. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
88%
Igen. komolyan nem vagy képes elvinni legalább egy kávézóba? Az is elég gáz, hogy randizni akarsz, de a pénzt sajnálod rá. Amúgy egy kávé/süti se drágább mint a meki, csak kevésbé proli
2022. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem mondta, hogy a legdrágább 5 csillagos étterembe vidd el, de ha jó benyomást akarsz kelteni, akkor így nem szabad hozzáálni, hogy “nem akarok sokat költeni a csajra”. Amúgy a meki sem roszz, de ott nem igazán lehet beszélgetni. Szerintem amit a 6-os írt egész jó ötlet.
2022. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!