Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az unalmas és jókislányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az unalmas és jókislányoknak miért jönnek be a "rosszfiúk?"

Figyelt kérdés
A rosszfiút most nem az átlag szánalmas fckboyokra értem, hanem azokra akiket pl a közemberek bűnözőnek tekintenek. A lényeg az hogy a társadalom nincs jó véleménnyel a magamfajtákról, de azok a lányok akik unalmasak és a legnagyobb bűnük az hogy max egy szülinapi bulin megittak 2 somersbyt folyton rám vannak akadva. Én értem hogy nem a béna átlaghoz tartozom, de mégis miért kéne nekem egy szendeszűz kislány? Meg mit akarnának velem csinálni ha véletlen nekem is bejönnének? Én nem akarok családot, se komoly kapcsolatot.

2022. aug. 6. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Kisfiu vagy még.
2022. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Szóval te bűnöző vagy és ezt így leírod egy online fórumon. Érdekes. :D


Neked milyen lányok tetszenek? Miért nem kezdeményezel olyan lányoknál, akik neked tetszenek?

2022. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert ezek a "rosszfiúk" is hozzájuk hasonlóan unalmasak és együgyűek.
2022. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%
Biztos a ,,jó kislányok'' azt akarják, hogy felvághassanak a menő pasijukkal és hogy ő tegye őket népszerűbbé (meg rosszabb lánnyá). Ja és valószínűleg szeretik a kalandokat és az érdekes embereket csak nem merik elmondani.
2022. aug. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen fiúkat annyira nem értem...
2022. aug. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én értem hogy nem a béna átlaghoz tartozom..." - Ha ez valóban így lenne, akkor valószínüleg modellek akarnának veled összejönni.

Szerintem az van, hogy ezek a lányok pontosan látják, hogy ki is vagy te valójában, ezért próbálkoznak nálad.

2022. aug. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bunozonek tekinted magad, mert elloptal valamit a sarki kisboltbol?


Valamint kifejtened mitol lesz valaki unalmas neked?

18L

2022. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátom te csak rossz fiunak akarsz tűnni de nem vagy az 😃
2022. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
92%
A jokislanyok nem unalmasak, ok az igazan tartalmasak. Neked mi kell, budos kanca, vagy mi?
2022. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem a rosszfiúk vonzóak a lányoknak, hanem a magabiztos fiúk. Ez néha egybecseng, néha nem. Pont.
2022. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!