Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi után amit láthatóan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után amit láthatóan nagyon élvezett a srác is akivel randiztam, azt mondta hogy most egy ideig nem fogom tudni elérni ,de majd utána még talizunk. ?

Figyelt kérdés
Messengeren meg letiltott mire haza értem láttam facen nem. Tegnap felhívtam, furán beszélt, mondtam jó volt a tali mondta szerinte nem, de ilyen síros hangon. Anyja valamiket mondott neki a háttérbe hallottam. Fura hogy nem volt dolgozni mert olyankor mikor hívtam dolgozni szokott. Otthon volt.

2022. aug. 9. 08:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg az anyja tett fel róla képet facebookra és azon a képen ki volt a srácnak sírva a szeme és volt rajta lila folt....
2022. aug. 9. 08:18
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el messzire ezt a srácot.
2022. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, elmeháborodott.
2022. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
59%
LoooL
2022. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát elég fura. Vagy bántalmazzák, vagy ő van bekattanva. Vagy bántalmazzák és ettől be van kattanva. Lehet, hogy veszélyen is van. Legyél óvatos. Ha majd újra jelentkezik, akkor érd el, hogy őszintén és teljes körűen mondja le, hogy mi volt ez. Ha nem hajlandó, akkor viszlát. Ha hajlandó, és kiderül, hogy pl. az anyja terrorizálja, akkor találd ki, hogy érdekel-e annyira, hogy megpróbálsz rajta segíteni. De ha ez van, akkor lehet, hogy egy lelki roncs, ami pl. terápiát igényel. Ettől még lehet egy szuper, értékes ember, akinél ez megéri...

49f

2022. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

És te ezek után még a folytatásért könyörögsz??

Legyen már egy kis tartásod!

2022. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves ez a srác, hogy az anyja elveri? 10?
2022. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Letiltott, de te még hívogatod és találkozni akarsz vele? :D Ne már!
2022. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
8# bizony! ha ő keres, akkor kérdezd ki, hogy mi volt, de amúgy légy észnél , 5 voltam.
2022. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha letiltott eleve felesleges megkérdőjelezni, ebből látszik hogy nem akar semmit, és valószínűleg nem olyan volt a találkozó amit ő várt. De emiatt nem kell futni utána mert még mindig csak egy a sok közül
2022. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!