Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

Én 21 éves srác vagyok, ő egy 20 éves lány. Régebben voltumk együtt de végül csak barátok maradtunk.

Szerintetek hogyan érjem el hogy újra belém szeressen?

Múlt héten a születésnapjára vittem ajándékot, majd szájpuszit adott és sétálás közben megfogta a kezemet. Ma megpróbáltam megcsókolni de nem hagyta és mondta hogy nem szerelmes belém.

Szerintetek miért mondta ezt a múltkori után? Talán bizonytalan a szerelemmel kapcsolatban?

Szerimtetek hogyan tudám el érni hogy belém szeressen? Ő rendes lány, pár húszezressel és kockahassal sem érnék el semmit.



2019. jan. 30. 22:49
 1/5 anonim válasza:
100%
Húh ez elégé bonyolult. Próbáld vele megbeszélni, legyél nyitotabb, halgasd meg minden egyes problémáját. Légy kedves aranyos, őszinte oda adó. És mind emelett légy kitartó. Drukolok :D
2019. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, de ha tudsz legyél vele minél többet, csináljatok közös programokat, mint séta, kávézás, mozi....
2019. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sokat járunk el kettesben, szinte minden nap.
2019. jan. 31. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem van esélyed. Ha hagysz neki időt és nem "támadod le" hetente, lehet rájön, hogy tök jó veled és újra szorosabb lesz a kapcsolatotok.

Drukkolok!

2019. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. jan. 31. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!