Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez mond randira hívás volt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mond randira hívás volt?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki bejön nekem. Kedves, laza, jó a dumája. Mindig a központban van. Ami nagyon tetszik benne, hogy mások problèmáját előtèrbe helyezi, ha tud segíteni. Ma volt egy fura párbeszèdünk. Règebben kölcsönadott valamit, ès vissza szerette volna kèrni. Viszont nem volt nálam, amit mondtam is neki.Viszont ez olyan dolog, amit nem tartok magamnál, tehát ha nem tudom, hogy találkozunk, akkor tudnia kell, hogy nincs nálam. A válasza annyi volt:

"Ha van kedved, akkor szólsz, ès nègyszemközt visszaadod."

Ès nem tudom, hogy nègyszemközt mint randira gondolt, vagy mint barát ès összefutunk, hogy odaadjam... De ha rákèrdezek akkor meg lehet forán jön ki...


2022. aug. 11. 13:18
 1/7 A kérdező kommentje:
*Mond=most
2022. aug. 11. 13:19
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ebbe nem látnék bele semmit. Ha azt mondta volna, hogy "gyere, megiszunk valamit és akkor odaadod", az már egy jel lenne.
2022. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen mondta hogy négyszemközt,viszont nem látunk bele a fejében,hogy mit is gondolt azalatt.

Szóval lehet randira lehet nem randira

2022. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a gondom nekem is...
2022. aug. 11. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Találkozz vele azért majd,mond meg neki hogy oda szeretned adni.
2022. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

hívd el meginni egy sört, hogy majd akkor visszaadod

aztán ha esetleg kiemelné, hogy ez részéről csak baráti, akkor azt mondod: persze, hogy az, te mire gondoltál?

és akkor majd ő érzi magát hülyén helyetted, meg még randira is elment veled ha meg annak gondolja

problem solved

2022. aug. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szivessa3 ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy szeretne csak veled találkozni, de ebből azt nem lehet megmondani, hogy csak baráti alapon vagy máshogyan.
2022. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!