Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Menjen a csók vagy még trükköz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjen a csók vagy még trükközek, húzzam az agyát?

Figyelt kérdés

3-ik randink következik, nagyon vonzódunk egymáshoz , 2-ik randin majdnem volt csók de végül ki bújtam alóla..😅

Srácok ti szeretitek ha húzzák az agyatok vagy inkább idegesítő ?


2022. aug. 15. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Rohadt idegesítő ha valaki játszmázik. Előbb utóbb csak annyit érsz el vele, hogy elüldözöd.
2022. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nálunk a 2. randin már érződött, hogy nem lenne ellene de elhúztuk a 3.ig szóval szerintem nem korai, ha kölcsönös a vonzalom bár ezt majd ott fogod tudni eldönteni, hogy mennyire hozza az alkalom
2022. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha ezt sokáig csinálnád velem, tuti otthagynálak.
2022. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert akarod húzni az agyát? Nem értem ennek mi értelme van.
2022. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi első randin (egyben első találkozáson) csókolóztunk :D a barátom tuti nem örült volna, ha firekt húzom, miközben én is akarom, ő attól a csóktól nagyok boldog volt :) és szerintem a fiúk többsége így vam ezzel, ne játszmázz, mert elüldözöd!
2022. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Én már az első randin hagytam volna, hogy megcsókoljon a fiú a helyedbe.


De ez attól is függ, hogy most találkoztál vele életedbe először vagy már ismertétek egymást de most mentetek el randizni.


Szóval szerintem ne húzd tovább az agyát.

2022. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem félsz, hogy fültövön csap?

Nem trükközünk, nem húzunk. A fiúk értékelik az őszinte lányokat!

2022. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menjen!
2022. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!