Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket milyen ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket milyen ismerkedési szöveggel szoktak leszólítani a fiúk, mennyire sablonos, mennyire kreatív?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak?

2022. aug. 26. 10:58
 1/9 anonim válasza:
81%
Ugyan ezt a kérdést, szerettem volna ki írni. Így már nem teszem
2022. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Szinte egyáltalán nem szoktak leszólítani. :(
2022. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Engem se, pedig nem vagyok olyan ronda :D.
2022. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Leszólítani engem sem szoktak hanem szépen lassan elkezdünk beszélgetni aztán egy két bókot szoktak mondani. És ha jó az időzítésük akkor nagyon jól esik.
2022. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mennyi koncertre, éjfél körül hatalmas a hangulat, bár lehet!
2022. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mikor mentem hazafelé,

egy kocsiból kiszólt egy barom, hogy hogy hívnak szépségem.

Nagyon idegesítő volt, pedig nem voltam kihívóan felöltözve...

2022. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem.
2022. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Srácok! Egy tanácsot fogadjatok meg: sose gyakoroljatok be előre leszólítási szövegeket!
2022. aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Érdemes figyelneket arra, hogy a szemkomtaktus meglegyen mielőtt beszélgettek. Ha visszamosolyog rátok, én azt venném jelnek, és akkor mennék oda leszólítani.

Sajnos idáig csak negatív tapasztalatom volt. Ha pedig valaki azt mondja nem szeretne ismerkedni, akkor ne erőszakoskodjatok. Tapasztalat... persze nyilván talán a többségre nem is ez a jellemző. Mondták már, hogy szép a szemem, de sajnos nem tudtam eléggé értékelni a személy primitív jelleme miatt.

2022. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!