Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyának, hogy randizni megyek?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen nem azzal van a probléma, hogy nem tudom hogy kell egy ilyet elmondani, csak kicsit tartok tőle, hogy esetleg nem engedne el... Én 16 éves vagyok, a fiú 19, nemsokára tölti a 20at.

Ha elmondom, hogy nyilvános helyen leszünk, az plusz pont lehet, nem?😅

Ti hogy mondanátok, hogy a lehető legnagyobb eséllyel igent mondjon?



2022. szept. 24. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
16 évesen már nem nagyon illik beleszólnia... ha normális helyen, normálisnak kinéző emberrel mész (kép ugye van ?) - akkor mondd csak el nyugodtan. 19 éves még illik hozzád.
2022. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Esetleg nem osztálytársad a fiú, vagy ilyesmi? Lehet, hogy ha anyukáddal szóban megismertetnéd (azaz mesélnél róla), megnyugodna kicsit. Amit biztos, hogy nem szabad mondanod, hogy "nem fog történni 'olyan'", mert pont az ellenkezőjét éred el egy aggódó anyukánál :D A nyilvános hely plusz pont :) Én a "randi" szót nem használnám, legalábbis rossz tapasztalataim vannak, a találkozás, vagy sétálás, vagy ilyesmi szavak több sikert arattak, de ez egyéni. Sok sikert!
2022. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Randizni mesz, ergo egyertelmu, hogy nyilvanos helyen lesztek. Amugy minek szol bele?
2022. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem osztálytársam, kvázi semmit nem tud róla. De igen, majd kicsit mesélek róla, aztán bízom a szerencsében. Köszi a tippeket!
2022. szept. 24. 12:26
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Anya, randira megyek. 16 éves vagy. Ez természetes.
2022. szept. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 Szerinted egy 16 és egy majdnem 20 hogy lehetnek osztálytársak? 😂

Lehet borsodi szitu... bár ez esetben még az is belefér ha a srác esetleg a tesója.

2022. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Közel sem borsodi szitu, de jót nevettem😂
2022. szept. 24. 21:07
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj. 16 évesen már ez természetes dolog, főleg ha még szimpatikus is lesz a legény, akkor meg még akár szerelmes is lehetsz, és az csodaszép dolog.
2022. szept. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia anya elmentem randira, ekkor és ekkor jövök, majd mesélek! Puszi és szoríts! Én kb ennyit mondanék és elmennék.
2022. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésből arra következtetek, hogy az anyuka elég konzervetív.

Én emiatt semmit nem mondanék, nem adnék támadási felületet, max annyit mondanék, hogy a barátnőimmel találkozok.

2022. szept. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!