Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki h mégsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki h mégsem akarok vele randizni? 18 L

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Tehét kicsit fura érzés van bennem , mivel tegnap beszélgettem es sráccal aki nagyon jofej meg szimpatikus es elhivott randira, en belementem , de igazabol nem szeretnek vele randizni csak nem akartam megbantani meg egy kicsit a pia hatasa alatt voltam es szerintem azert mentem bele , a baratnoim beallitottak neki becenevet es azt hiszi h en tettem es nagyon beleéli magát h lesz köztünk valami , de nekem ez nem megy , nem tudok rá ugy tekinteni mint páromra csak baratkent , szoval eleg furi az ugy . Szerintetek hogy utasitsam vissza ugy hogy ne sertodjon meg? Ne irjak neki vissza olyan sűrűn? Vagy csak szimplán mondjam el neki h - figyu tegnap ittam kicsit szoval azert mentem bele a randiba , legyunk csak barato vagy mit csinaljak? Nem akarom megbantani , habar tudom h mar keso , de most ez a helyzet :)



Ja es azt tudni kell h egyszer mar elhivott akk visszautasitottam , most meg belementem , de nem akartaaam (atyám mire képes az alkohol)



Ui: bocsi h ekezetek nelkul irok vagy ha van helyesirasi hiba :)


18 L



2018. dec. 16. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
FRIENDZONE
2018. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mondd el neki, máskor meg legyél észnél.
2018. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted el tudod úgy intézni, hogy ne essen neki rosszul?
2018. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Ezt már elcseszted, úgyis meg fogod sérteni, nem tudod másképp megoldani.

Viszont legközelebb átgondolhatod majd hogy mikor iszol mennyit, és kinek a társaságában...

2018. dec. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Vajon az a jobb, ha a valósággal őszinte vagy és lehet megsértődik, vagy az, ha egy hazugsággal a máját hizlalod és húzod a mézes madzagot addig amíg el nem szakad, csak hogy meg ne sértsed?


Attól függ, mikor lesz a randi. Ha még van időd lemondani, mond le és mond el neki, amit itt leírtál. Ne szívassad azzal, hogy sokat készül rá.


És szóban mond el neki! Hívd fel. Ne írásban. Az személytelen és könnyen félre érthető.


Ettől még elmehettek egyet szórakozni: biliárdozni haverokkal, vagy, amit szerettek csinálni. Társaságban jól tudjátok magatokat érezni, az fontos egy valódi barátságban.

2018. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben nem opció az, hogy ő ne bántódjon meg. Csak mond el neki, máskor pedig okosabban csinálod mással majd ezt.
2018. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem opció?
2018. dec. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Elmondhatod neki tapintatosan.

Vagy itt egy csajos módszer, ír valamit akkor értelmezd félre, sértődj be rajta és mondd meg neki, hogy hagyjon. Nem csak a randit mondtad le de le is ráztad és mind ezt úgy, hogy nem is te vagy a hibás. Max lesz egy újabb férfi aki fogni fogja a fejét, hogy "Ki érti a nőket??" :D

Próbáld ki, beválik.


(Amúgy pasi vagyok, de erre a technikára már rá jöttem, főleg veszekedések alkalmával hozzák ezt a lányok, de így is lehet használni. Pasi csak annyit mond, hogy "nem érted" erre a lány ki akad, hogy "szerinted hülye vagyok????". Már egyből a pasi a hibás és el is van felejtve, hogy a csaj megpadkázta a kocsit (vagy bármi megyéb). )

2018. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Küld el neki "véletlenül" vagy direkt a kérdés linkjét.
2018. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Legyél őszinte, állítólag azt szereti mindenki.

"Selejtes a génállományod, emiatt nem talállak alkalmasnak párkapcsolatra, nem vagy elég jó nekem"

2018. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!