Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti a randin tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a randin tényleg szeretnétek fizetni vagy csak azért mondjátok mert a fiúk úgysem engedik és úgy kedvesebbnek tűntök?

Figyelt kérdés

2022. szept. 27. 17:14
A kérdező szavazást indított:
Szeretnék fizetni
Csak szimpibb szeretnék lenni
25 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Első randin illik ha a fiúk fizetnek. Utána nem baj ha meg osztodik.
2022. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Fiú vagyok, de amennyiben érződik, hogy komolyan szeretne fizetni, akár fel lehet ajánlani, hogy a következőn ő fizet, és ezzel mutatni, hogy szeretnél következőt. :)
2022. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem szeretnék fizetni, mert első randin szerintem azt a fiúnak illik. De nem is mondom soha azt, hogy "jajj, fizetek én", mert nem vagyok álszent.
2022. szept. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Én sem fizetek randin.
2022. szept. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Első randim az fizessen szerintem, aki kitalálta, hogy randizzatok.


Utána pedig ha hasonló anyagi helyzetben van a két fél, akkor felváltva.

2022. szept. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
53%
A nők nagyon sokáig küzdöttek az egyenjogùsàgèrt. Tessèk csak fizetni
2022. szept. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Ha nem akarnék fizetni nem mondanám azt hogy jaj de én akarok. Ha nem 5 évesek vagytok akkor tudjátok hogy minden pénzbe kerül mindenkinek, meg lehet osztani. Ha pedig elvállalod hogy te fizetted ezt a mait, megbeszélitek hogy legközelebb ő. Ennyi

Ha meg nem akarsz semmit utána akkor meg pláne osztozzatok. Így nincs egyik fél felől sem rossz érzés utána

2022. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az elsőt a fiúnak illik fizetni de utána simán lehet felváltva
2022. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Fizessen a csávó. Nem akarnék a fizetéssel “szimpinek” tűnni, de tesztnek jó: ha a pali elfogadja, el is válhatnak útjaink. Zsugorival nem kell leállni.
2022. okt. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
83%

Én a korom ellenére kicsit "régimódi" vagyok,de nálunk a családban és az illemtanórákon (mert még volt ilyen :) azt tanították,hogy a férfi fizet.Csatlakozom az előttem szólóhoz,az első randin szerintem így illendő.

Én nem vagyok "feminista",szerintem vannak kimondottan férfi és női "szerepek", de a nagyanyáink kora óta sokminden változott.

Ennek ellenére vannak dolgok,amim szerintem nem változnak.Ilyen az illem is.

Persze,ha az első randin a nő egy méregdrág helyet választ és odaver a számlának,az más tészta.

Szerintem (amíg nem párkapcsolatról beszélünk),randinak egy kis családias vendéglő,ami (valós magyar átlagfizetéssel rendelkezők számára is) megfizethető,teljesen jó.

Utána általában Én főzök 😀

2022. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!