Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a vidéki lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a vidéki lányok kedvesebbek?

Figyelt kérdés
Én eddig mindig azt tapasztaltam, hogy a csajok sokkal kedvesebbek vidéken, mint a fővárosban. Szerintetek is így van?

2021. dec. 2. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Én sokfelé jártam az országban. Vidéken élek, de éltem egy évet Pesten is, illetve havonta többször járok fel. Én azt tapasztaltam, hogy egyáltalán nem ezen múlik. Annyi különbséget éreztem Pesttel kapcsolatban, hogy aki ott nő fel, az alapból tágabb körben gondolkodik, mert ott több munka és tanulási lehetőség van, mint vidéken. Szóval úgymond nagyobb a bőség, ezért azt veszik alapul, hogy bármi lehet belőled. Ez vidékről tűnhet nagyképűségnek, de ők egyszerűen csak ebben a lehetőségbőségben nőttek fel. A másik, hogy Pesten több az inger. Szóval onnan nézve a vidék tűnhet unalmasnak. Aki vidéken nő fel, az tudja, hogy mi ebben a jó, de ők nem feltétlenül gondolják ezt jónak. Vidékről ez is furcsának tűnhet, hogy egy Pesti ember nem igényli annyira a természetet, a tiszta levegőt, mint egy vidéki, cserébe viszont pörög és vágyik az állandó nyüsgésre, mert ezt szokta meg. Én nem tudnék ott élni, nekem kell a természet és a nyugalom, de megértem azt is, aki ott nő fel és számára az az érték.
2021. dec. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Hát Budapest ilyen téren egy fertő. Sokszor voltam ott, de mindig csak felszínes k..ákat látok (lehet azért mert azokat is figyelem) :d de igen...inkább egy vidéki, de itt is vannak ilyenek nem is kevés.
2021. dec. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A vidéki, városiak igen. A falusiak beképzeltek nagyon. Felsőbbrendűnek hiszik magukat, főleg egy pestivel szemben.
2021. dec. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Nem ezen múlik.
2021. dec. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet lepontozni. Vidéki városból faluba költöztem, tehát személyes tapasztalatból tudom hogy ilyenek :)
2021. dec. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Budapesten születtem, sok időt töltök ott is, de faluban élek. Ebben a lenézés témában tapasztaltam, hogy a nagyvárosiak lenézik a vidékieket és ez fordítva is igaz sajnos (tisztelet a kivételnek). Amikor Budapesten jártam iskolába sokszor illettek a lenéző "falusi paraszt" jelzővel, ellenben vidéken pedig a "pesti sznob"-ot hallgattam sokáig. Sajnos akkora különbségek vannak a két hely között, hogy néha úgy érzem ez egy szakadék, és a kettő között lebegek valahol.
2021. dec. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

5: Akik személyes talasztalatokról beszélnek, azok valószínű olyan viselkedést tanúsítottak egy két lánnyal szemben, vagy olyan életet is élnek, hogy én is messze elkerülném.

Azért, mert veled nem voltak közvetlenek, hát lehet nem véletlen, de arról még nem a nők hibája, sőt ezért miért kellene minden vidéki nőt leszólni? Ugyanez igaz a Pestiekre is.

2021. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem igaz.Több jó fej pesti csajt ismerek mint vidékit. A legnagyobb ribi “ ismerőseim” meg mind vidékiek.
2021. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez változó, ilyen téren nem lehet általánosítani
2021. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem nem kedvesebbek, a mi környékünkön.
2021. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!