Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú évfolyamtársam. Mindketten elég introvertáltak vagyunk, ezert messengeren kezdtünk el beszélni egy közös hobbi kapcsán, kb egy hónapja. Előszőr ő írt rám, de néha én is írok neki. Van néhány közös óránk, amikor ő hiányzik mindig tőlem kéri el a házit, viszont ritkán ülünk egymás mellé. Én félénk vagyok és nem merek mellé ülni. A múltkor a lyukasórámban odamentem hozzá és akkor kb egy órát beszélgettünk, volt közös téma, meg tudtam nevettetni, én is nevettem rajta, voltak közös pontok. Viszont pl nem nagyon kontaktáltunk, egymással szben ültünk, nem ült mellém, nem ért hozzám, de ha meséltem érdeklődő volt, sokat kérdezett. Chaten 2-3 naponta szoktunk beszélgetni, olyankor hosszassan, nem csak 2 két szavas válaszokat, rendesen kifejtetten ír. Általában eddig ő írt. Szerintetek?


Én: 17/l

Ő: 18/f


Hogy tudnék úgy jeleket adni, hogy be legyek sok, mivel elég visszahúzódó, nem akarom elijeszteni.



2022. szept. 30. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont így folytassátok. Legyetek önmagatok. Ha lassabban is, de fel fog oldódni. Esetleg közös sétát javasolhatsz. (=kísérjen el konkrétan valahova)
2022. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 szerencsére én is lassan oldódom fel, úgyhogy ez nem baj :)
2022. szept. 30. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal elmondtál mindent, hogy ő szokott írni, illetve hosszan válaszol. Egy számomra érdektelen embernek “elfelejtek “ vissza írni, és nem válaszolok hosszan :) Szerintem ez egy jó kiinduló pont. Folytassatok ezt, illetve ha úgy érzed, jól ismered és megérett rá a bizalmad , javasolj egy közös iskola utáni programot :)
2022. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
jóhogy
2022. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetértek az előttem szólókkal, jó irányban haladtok.

Ezen a szinten szerintem nem baj, ha még nincs nagyon kontakt, főleg ha introvertáltak, kevésbé tapasztaltak vagytok. Az pedig, hogy nem melléd ül, hanem szembe, nem rossz dolog, vannak pro-kontrák, de így tudnátok "szemezni" egymással vagy hasonlók.


Jeleket adni hogyan: Ha keresed a társaságát, megkéred hogy kísérjen haza/egy darabig, ha Te írsz rá (ezt értékelik a fiúk), és ha bizalmasabb dolgokról beszéltek/hozol fel.

Szerintem ez így kezdetnek jól hangzik, hajrá :)

2022. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem válaszolók már mindent leírtak, én is így gondolom. Semmi baj nincs azzal, ha lassan haladtok az ismerkedéssel, sőt legalább lesz időtök rendesen megismerni egymást. Szerintem is, azzal, hogy visszaír, és hosszasan válaszol neked, már nagy dolog,

egyértelmű jele, hogy érdekled őt. Remélem sikerül majd idővel összejönnötök :)

2022. okt. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek hogyan tudnánk előrelépni? Mert a suliban csak köszönni szoktunk, de délután chaten hosszasan beszélgetünk
2022. okt. 4. 12:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Suliban is 1-1 rövid kérdés. Ha a hobbitokkal kapcsolatban van valami program a városban, kérdezd meg, hogy eljön e (vagy bármilyen program, ahol sokan vannak, nem feltétlen kell végig egymás nyakán lógni, de mégis együtt vagytok ott).
2022. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!