Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viszonyul hozzám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MrGreeen kérdése:

Hogyan viszonyul hozzám?

Figyelt kérdés
Már másfél hónapja randizgatunk egy lánnyal, körülbelül 7-8 randin vagyunk túl. Ő 18, én 19 éves vagyok. Amikor chatelünk vagy élőben találkozunk tök jól elvagyunk és ő is azt mondja hogy mindig jól érzi magát de néha úgy érzem hogy mégsem kerülünk közelebb egymáshoz. Ha ez számít akkor leírom hogy ölelésig jutottunk el. De nem csak testileg nem közeledünk. Ami még nagyon aggaszt az az hogy mindig én keresem. Szinte mindig én írok neki és szinte mindig én találom ki hogy hol találkozzunk és mit csináljunk. Szerintetek mi lehet a baj?

2022. szept. 30. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

1. Miert akarsz testiseget masfel honao utan? Jol teszi, hogy nem adja konnyen magat.

2. Programot kitalalni a ferfi ( ez lennel te) dolga

2022. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen jól teszed hogy te keresed meg hívod találkozni, jó hogy nem kéreted meg vele a kezedet.

Ha ezekre elmegy és jól elvagytok; nem hiszem hogy olyan rosszul viszonyulna hozzád.

2022. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mondjuk elhiszem, hogy zavar. Nálunk a jelenlegi barátommal az első talin volt csak ölelés utána pedig a második talin már csók. Aztán kb 2-3 hét után össze is jöttünk. Egyébként leírva kicsit talán nekem is korainak tűnik, viszont akkor ott abban a helyzetben nekem ez nagyon kellett mint megerősítés. Lehet ő is várja hogy lépj?! Mert lányként mondom, hogy én abban a helyzetben nagyon vártam. Azt meg úgyis látod rajta, hogy hogyan viszonyulna pl egy csókhoz.
2022. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A kettes jól mondja, sok lánynak kellemetlen ráírni a másikra, főleg, ha még nagyon az elején vagytok mindennek,pl lehet az is, hogy nem akar idegesítő lenni, hogy folyamatosan irogat neked.

Az tény, hogy rosszul esik neked, hogy folyton csak te írsz neki, de ha működni fog köztetek ez az egész, majd idővel ő is ugyan úgy fog keresni téged. De attól még, hogy nem ír neked, nem jelenti azt, hogy nem érdekli mi van veled, lehet pont azt várja 0-24-ben, hogy mikor írsz már neki. Mivel te vagy a férfi a kapcsolatban, ezért az ilyesmit előbb várja el tőled egy lány, mint mondjuk fordítva.

Ne aggódj, ha meg van köztetek aminek meg kell lennie, majd ez is kialakul

2022. okt. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!