Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem viszonyul hozzám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem viszonyul hozzám úgy mint az elején?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a barátommal. 16 évesek vagyunk lassan 17. Volt már köztünk szex. A 9-dik hónapig tök jó volt minden de előtte is nagyon sokat veszekedtünk kis apróságokon. A 9-dik hónapfordulónál, mikor együtt voltunk, szexeltünk utoljára aznap, nagyon furcsa volt. Nem szólt hozzám, nem ért hozzám, elkerült és ez így ment legalább 2 órán keresztül. Egyszer megkérdeztem tőle mire gondol utána és azt mondta elgondolgozik az élet nagy problémáin, és másnap este jöttem tőle haza, és semmi nem volt köztünk. És mai napig ez van. És nagyon érdekel miért lehet ez. Megunt? Vagy már nem szeret? Elkerül, akkor szexelünk amikor ő akarja, lekezel... én nagyon szeretem de a helyemben mit csinálnátok?

2015. nov. 27. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakítanék vele! Én értem hogy nagyon szereted de nehogy már mindent ő irányítson!! És lekezel?, Pff pofátlan..
2015. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Basszus, mindjárt sajnállak, mert nem szexelsz eleget 16(!) évesen...:((

Én nem látok a fejébe, de ez nem jelent sok jót. Rossz embernek adtad oda a szüzességed.

2015. nov. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom megunt, én akkor viselkedek így, ha valaki vagy valami idegesít. Esetleg beszélj vele erről.
2015. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó, hogy nem szexelek annyit amennyit szeretnék... mert szerintem azt nem irtam le jogy mennyit szexelunk 16 évesen. Csak annyit hogy csak akkor van ha ő szeretné, és nem vesz figyelembe. Tudom mit csináltam, és nem bántam meg.
2015. nov. 27. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor azt mondom: Tedd fel a szüleidnek a kérdést, de a szexet ki ne hagyd belőle, kíváncsi lennék, mit reagálnak. ;))
2015. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen? Ne is haragudjál, de nekik rögtöb elmondtam mi a helyzet, és olyan érdekes. Leültek velem nornálisan beszélni és elfogadták. De látom kár volt feltennrm a kérdést mikor engem csak érdekelt volna. Köszönöm a a válaszokat.
2015. nov. 28. 11:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát volt más választásuk?

Na jó, hogy lásd, hogy nem vagyok én olyan köcsög, adok normális választ:

Mindenek előtt ő tudja, mit érez, mi csak tippelünk. Van köztetek kommunikáció, szépen kérdezd meg tőle. Minden esetre ezek jelek nem jelentenek jót..nem is engedném, hogy így bánjon velem.

Elkerül, nem veszi figyelembe a szexuális igényeidet, lekezel(!)....én elsüllyednék, ha így viselkednék a barátnőmmel....én nem tűrném ezt a helyedben, valószínűleg nem ezt érdemled.

2015. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!