Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell szakszerűen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szakszerűen ismerkedni egy lánnyal? Mik a megfelelő lépések és miket nem szabad kihagyni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok is jöhetnek :)
2022. okt. 4. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen oda kell menni hozzá.

Nem feltétlenül szükséges, hogy közben telefon is legyen a kezedben.

Aztán, alkalomtól függően először lehet csak nézni, vagy rögtön megszólítani.

2022. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokan vannak, akkor esetleg keress jobb alkalmat.

Ha olyan nincs, akkor kevesebb beszéd, inkább semlegesebb témákról.

2022. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a konkrét, előkészített kérdések itt ritkán jók.

A lányok azt díjazzák, ha ügyesen alkalmazkodsz a helyzetekhez.

Ha ez nem megy, csak az elején van 3 jó mondatod, az nagyon rosszul sülhet el.

Úgyhogy előbb egyszerű dolgokról érdemes beszélgetni, és közben figyelni, hogy mi érdekli, hogyan lehet folytatni.

2022. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Neten nagy hangsúlyt kap a külső, ezért azt kell brmutatnod hogy a lelke is érdekel és nem csak a teste.

Élőben van vagy 100 módszer, mindnek az alapja az önbizalom és a jó kommunikácios képesség.

Láttam olyat aki ment az utcán, egy random csajnak megfogta a kezét és úgy kezdett el beszélgetni vele.

Én pl buszváróban ismerkedtem utoljára, abból lett feleségem.

A fontos dolog hogy a visszautasítást is kezelni kell, nem szabad magadra venni.

És előre betanult szövegeket se szabad kifejleszteni, mert abba könnyen belezavarnak.

2022. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!