Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van még a lánynál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még a lánynál esélyem?

Figyelt kérdés
Van égy lány akit már gyerekkorom óta ismerem és még 5 éve megkérdezte hogy akarunk e járni én mondtam neki hogy még nagyon fiatalok vagyunk aztán egy jó ideig nem beszéltünk majd nemrég irtam neki hogy mi újság vele bár arra számítottam hogy nem fog vissza írni de vissza írt és most nem tudom hogy el e hívjam valahova

2022. okt. 20. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Nincs.
2022. okt. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először csak beszélgess vele, aztán idővel megkérdezgeted, hogy még mindig úgy gondolja-e a dolgokat, mint akkor.
2022. okt. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kései Sirató válasza:
92%
Szerintem van esélyed, ha nincs párja.
2022. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
igen,ha még szabad próbáld meg. Mit veszíthetsz? Lehet most ő is párt keres,vsgy gondol rá hogy keressen. Jókor lehetsz jó időben
2022. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
56%
Nekem is volt egy srác, aki megbánta és később megkeresett, annyira, de annyira gáz volt, lesült róla, hogy szexhiánya van.
2022. okt. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Nm-e elehetne-e...
2022. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!