Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem egy olyan lánynál,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy olyan lánynál, aki még a randizások elején benne lett volna a kapcsolatban, csak elrontottam valamit? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány a gimiből, aki nekem már elég régóta tetszett. Sokszor mosolyogtunk egymásra a folyosón, néha váltottunk pár szót is, de ennél több nem történt. Egy nap aztán vettem a bátorságot és kezdeményeztem, aminek jó vége lett. Nagyon sokat beszéltünk, kiderült hogy sok mindenben hasonlítunk és rengeteg közös érdeklődési körünk van.


Nagyon szorgalmas és jószívű lány, és elég csak ránézni sugárzik róla a boldogság és a pozitív gondolkodás. Viszont még nem volt barátja, és eléggé köztudottá vált róla, hogy nagyon válogatós a fiúk terén, az összes fiú ismerőse csak barát, és rajtam kívül csak 1 olyan fiú volt aki elért hasonló eredményt nála, ugyanis általában már az ismertség legelején közli hogy nem szeretne barátot, nálam ez 1 hónapig tartott.


Nekem már volt barátnőm előtte, de tudni kell rólam hogy kicsit félénkebb típus vagyok, sokszor nem bízok magamban, és nem tudom a lányoknál miért van sokszor sikerem, ugyanis nem tartom magam annyira helyesnek, sőt talán még átlag alattinak is, habár mindenki akit ismerek az ellenkezőjét mondja...


A lényeg: A lánnyal tehát nagyon sokat beszéltünk, sétáltunk, kávéztunk vagy csak a parkban ültünk és beszéltünk. Úgy tűnt minden jól alakul, habár én mindig izgultam ha vele voltam, mert tudtam hogy nagyon válogatós és elég egy rossz szó is akár... Nem tudom neki feltűnt-e ez a kicsi izgalom, bár ez szerintem természetes is valahol. Szóval a dolgok kezdtek alakulni és szerencsére tudtam hogy mit gondol rólam, az egyik jó barátomnak ugyanis a barátnője, az én kiszemeltemnek a legjobb barátnője volt. Szóval mindent tudtam amit nekem nem mondott el a barátomon keresztül. Olyanokat hallottam vissza, hogy helyesnek talál, és hogy bejövök neki, meg jól lehet velem beszélni is megértő vagyok. Ezeknek természetesen örültem és motiváló volt hogy akár lehet is belőle tényleg valami..


Aztán eljött a nap, amikor azt mondta hogy beszélnünk kell, és közölte velem hogy nem velem baja, csupán még nem szeretne barátot, mert átgondolta, és nem férne bele az életébe. Először azt hittem azért mondja ezt a tipikus barátzóna szöveget hogy ne bántson meg, de aztán kiderült hogy tényleg benne lett volna a kapcsolatban, csak nem indítottam el benne valamit ami kellett volna neki... Olyasmiket, hogy nem voltak elég komolyak a témák, nem öleltem meg elég cukin és szorosan, és hogy nem tudtam 100%-os an feloldódni mellette.. Lényegében annyi hogy megunta a hétköznapi témákat..


Belátom én is, kicsit félénk és óvatos voltam, tudván hogy nem volt még fiúval szoros kapcsolata, nem tudtam mit vett volna nyomulásnak és mit nem, nem lett e volna kínos neki egy hosszabb ölelés pl. már így a legelején. Lényeg hogy ha határozottabb lettem volna akkor szinte biztos hogy már akár együtt is lehetnénk, és én tudok olyan is lenni, csak vele voltam kicsit szelídebb. Ezt el is mondtam neki utólag, hogyha szólt volna vagy utalt volna akkor én vettem volna a lapot... Erre ő szinte alig reagált, és elkezdett másról beszélni..


A lényeg hogy most baráti viszonyban vagyunk csak, és minden egyes alkalommal amikor egymásra nézünk mosolyogva a folyosón, belül nagyon bánt hogy nem lehetek vele.

Méghozzá azért, mert tudom hogy én rontottam el, és ha nem vagyok ilyen béna akkor simán lehetett volna belőle valami.. És ez nagyon fáj, bánt, és minden nap gondolok rá, mint egy nagy lehetőségre amit én elvétettem..


Ez már több mint egy hónapja volt, és azóta ha lányról van szó akkor csak rá tudok gondolni.. Próbáltam mást keresni de még azok a lányok akik régebben tetszettek is, ma már semmilyen érzelmet nem váltanak ki belőlem. Csak ő létezik a fejemben, és nem tudom elengedni, tudván azt hogy külsőre, és személyiségre is kölcsönös a vonzalom kettőnk között...


Tartom vele a kapcsolatot, néha beszélünk is, és nem tudom hogy fel merjem-e hozni ezt a témát.. Nagyon szeretném leírni neki azt amit most mind leírtam, és nagyon szeretnék vele összejönni, de félek hogy mit mondana, és hogy a barátaim ezzel piszkálnának ha kiderülne...


Köszönöm szépen annak, aki végigolvasta



2017. márc. 23. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha ennyire belé estél akkor egy (egyetlen egy!) próbát megér a dolog, mikor kettesbe vagytok és olyan a pillanat, megcsókolod.

De szerintem nem érdemes többet loholni utána...ha azt mondja, csak barátként tekint rád, akkor barát vagy, nem véletlen mondta ezt. Sajnálom. :/

2017. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is megér egy próbát, de ha nem válik be inkább hagyd, mert ha túlságosan nyomulsz a mostani kapcsolatotokat is tönkreteheti:/
2017. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!