Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van ennél a lánynál még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennél a lánynál még esélyem? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akit mióta legelőször megláttam nagyon, de nagyon tetszik. Egy osztályba járunk és szünetekben amikór csak tudok beszélgetek vele és sokszor megnevettetem. Az órákon néha észreveszem hogy néz és ha ránézek elkapja a fejét. Az még fontos, hogy mind ketten visszahúzódóak vagyunk, de sokban hasonlítunk. Egy hete pénteken mikor kijöttünk a suliból elhívtam randira. Ő azt mondta, hogy: "Bocsi de most nem érek rá, mert..." és megmagyarázta. Elfogadtam és beszégettünk tovább. Meg volt az a lehetőség, hogy hazakísérjem de nem tettem. Eljött a következő hét és az első pár napban nem mertem hozzászólni, a hét közepe felé megint elkeztem vele beszélgetni és megint el akartam hívni, de észre vettem, hogy mikór vége van az utolsó órának lassan pakol, lassan öltözik, meg wc-re is elmegy. Ezért nem hívtam el. Azt nem tudom, hogy ez véletlen vagy sem. 15F

2017. nov. 17. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy nem tudjuk. Fiatal vagy még ehhez bonyi.
2017. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

"Meg volt az a lehetőség, hogy hazakísérjem de nem tettem."


A lehetőséged úgy érted, hogy ő mondta, hogy hazakísérheted, vagy csak véletlenül ugyanarra laktok? Mert ha előbbi, akkor lehet, hogy tetszel neki, csak tényleg nem ért rá akkor.

2017. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ő mondta csak ugyanarra lakunk. Szerintetek kerül engem?
2017. nov. 17. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá még egyszer, hogy akar-e randizni. Ha megint kifogást talál, akkor nem jössz be neki, csak udvariasságból nem akarja megmondani.
2017. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat. 😀
2017. nov. 18. 12:48
 6/7 A kérdező kommentje:
Ráírtam a lányra. Látta de nem írt vissza. Szerintetek haggyam?
2017. nov. 18. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor ez felejtős.
2017. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!