Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ezek után szerintetek rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után szerintetek rá merjek írni a lányra, hogy elhívjam találkozni?

Figyelt kérdés

Szombaton voltunk egy bulin amire jött egy lány ismerősöm is, aki amúgy mindig és tetszett nekem, és pár hónapja csókom is volt már vele részegen egy házibulin.

A buli után taxival elmentünk valaki lakására hogy afterezzünk, és út közben a taxiban rátette a fejét a vállamra. Aztán az after alatt kitaláltuk hogy le kéne menni boltba, a lány vállalta is hogy lemenne, és magával hívott engem is, szóval ketten lementünk. Út közben kitalálta hogy elmehetnénk sétálni a környéken. (mert amúgy vidékiek vagyunk de pesten voltunk, ezért körül akartunk nézni) Szóval miután visszamentünk, kb. egy órára rá ketten elmentünk sétálni, majd leültünk a Duna partra beszélgetni egy órát. A beszélgetés után mikor elindultunk azt mondta jobban érzi magát, mert egyébként mindketten elég szar állapotban voltunk.

Majd még kb 2 órát ott voltunk az afteren, és mondta a lány, hogy megy haza, de mivel pont arra ment volna amerre én, így mondtam hogy jövök én is, szóval ketten megindultunk haza. Hazafelé pedig a metrón is végig rátette a fejét a vállamra és becsukta a szemeit. Aztán hazavonatoztunk, ott már nagyrészt csendben voltunk, majd egy öleléssel elköszöntünk, és azóta nem beszéltünk. De igazából amúgy sem szoktam ezzel a lánnyal beszélni sajnos, csak amikor a valóságban találkozunk.

Szerintetek ez után rá merjek írni, hogy esetleg nem-e lenne kedve valami hasonlót csinálni valamikor? Csak azért félek kicsit, mert ő egy nagyon nagyon vonzó lány, én viszont egy átlagos kinézetű és eléggé félénk fiú vagyok.


2022. okt. 24. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azért félek kicsit, mert ő egy nagyon nagyon vonzó lány, én viszont egy átlagos kinézetű és eléggé félénk fiú vagyok."


Ez nem jó hozzáállás. Igenis ugyanannyi eséllyel indulsz, mint bárki más. Ha elhívott beszélgetni és sétálni, többször rátette a fejét a válladra stb, akkor kedvel téged. Nyugodtan írjál neki, valszeg neki is jól fog esni. Szimpatikus vagy számára, nincs vesztenivalód. Hajrá, sok sikert!

2022. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, azóta már ráírtál! Ugye?
2022. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki, hajrá!:)
2022. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég lett volna annyit írnod, hogy tetszik egy lány. :)

Igen, ilyenkor lépni kell!

2022. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!