Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Találkozni fogok az IBFF-emmel...

Találkozni fogok az IBFF-emmel 😍. Tudnátok tapasztalatokat, tanácsokat írni?

Figyelt kérdés
Szóval a világ legjobb embere egyben az én legjobb barátnőm is. Találkozni fogok vele. Tervezem,hogy hosszan megölelem,a fülébe súgom,hogy "SZERETLEK". De ott helyben el fogom magam sírni. Annyira szeretem őt. Valakinek volt már ilyen élménye/tapasztalata?

2020. febr. 1. 09:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Tessék? Életedben először találkozol valakivel, és azzal akarsz nyitni, hogy szereted? Meg ha jól értem, ez valami netes barátság - az ember a szerelmének súgja a fülébe, hogy szereti...
2020. febr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Csak óvatosan. Neten mindenki azt mond magáról amit akar, még ha nem is hazudott, könnyen lehet, hogy nem tudsz mindent róla. Nehogy csalódás legyen a vége.
2020. febr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Te beteg vagy🙄
2020. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Ki hány éves? Te lány vagy?
2020. febr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Hany eves vagy, 14?
2020. febr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Tudok tanácsot adni, igen.

Nőj fel.

2020. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb az egeszben, hogy hiaba irsz valakivel neten, a személyébe belegondolsz olyan tulajdonsagotkat meg olyanna alakitod amilyen nem ő a valosagban.

Igy te csak a fejedben kialakitott szemelyt szereted nem azt akivel irsz ill. talalkozni fogsz. Evvel nagyon kell vigyazni ez veszélyes.

2020. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a tini párkapcsolatoknál kellene azt kiírni, hogy 16 év alatt ne használják az oldalt...
2020. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

Fogalmam se volt mi az a IBFF. Véletlenül tudok angolul úgyhogy ki tudtam következtetni. De mi az a második F a végén? Eírtad? Tudom hogy tini vagy, de ezt az oldalt felnőttek is olvassák. Miért nem lehetett magyarul leírni hogy mások is értsék?

Ez a legjobb barát csak a fejedben létezik, úgy hogy az előttem lévő írta. A valóságban az embereknek vannak rossz tulajdonság is.

2020. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 Best Friends Forever vagy mi a bánat. Azért van ott 2 F, de ha magyarul leírta volna, ahogy írod, akkor máris normálisabbnak hatott volna a dolog.
2020. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!