Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Alig ír vissza a barátnőm,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig ír vissza a barátnőm, akivel távkapcsolatban vagyunk. Sajnos még 2-3 hétig nem fogunk tudni találkozni, viszont ez normális, hogy írni sem képes?

Figyelt kérdés
2020. aug. 16. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Milyen időközönként értendő az alig?
2020. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 naponta kb
2020. aug. 16. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Íjjj rest in rip teso
2020. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
.........
2020. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2 nap az tényleg elég rossz... Próbáljatok meg minőségileg beszélgetni SZÓBAN akár csak napi 30 percet, ahogy jól esik és minimalizáld az írást. Írogatásból nem lehet távkapcsolatot fenntartani.
2020. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazat kell adjak az előttem szólónak. Èn akkor nem válaszoltam szívesen vagy gyakran, mikor többnyire kimerült annyiban a beszélgetés, hogy “mizu” vagy “mi újság”. Őszintén a sokadik ilyenre mit lehet írni? Nem tudom nálatok is ez van-e, de ha igen, akkor én is csak javasolni tudom 5ös válaszát. Vagy ha nem is szóban történik a beszélgetés, hanem maradtok az írásnál, akkor is legyen minőségi. Te törekszel erre? Ha igen, akkor az megibt felvet kérdéseket...
2020. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Több probléma lehet, amire ennyiből tippelni se lehet. A kérdésre lehet annyit válaszolni, hogy nem normális ilyen keveset beszélni, esélyes hogy nagy gondok vannak.
2020. aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!