Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy évfolyamtársam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy évfolyamtársam?

Figyelt kérdés

Segítség kéne, mert totálisan kezdő vagyok ilyen téren. Tetszik az egyik évfolyamtársnőm, és nem tudom, hogy kéne odamenjek hozzá. Nincs közös óránk, sem közös ismerősünk. Bátorságom lenne odamenni, de úgy nincs értelme, hogyha azt sem tudom, mit mondjak.

Tudnátok segíteni?


17/f



2022. okt. 26. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Sok ilyen és ehhez hasonló kérdést találsz lejjebb a kategóriában, keresgélj hátha valamelyik segít.


Csak hogy én is segítsek:

Kezdetben nem feltétlen kell odamenni hozzá, szerintem elég, ha csak mosolyogva köszönsz neki, az már egy jó kezdés.

2022. okt. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jogos, igen. :D

És köszi a segítséget!

2022. okt. 26. 07:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek mindenképpen, amit az 1. javasol.

Kérdés lehet valami iskolai programmal kapcsolatban, vagy simán elhívod valami programra (valami kulturálisra gondolok, ami tényleg érdekel téged is).

2022. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!