Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Már kétszer találkoztunk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kétszer találkoztunk, mégsem tudom h milyen is a viszonyunk!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdem azzal, h mindketten 15 évesek vagyunk, évfolyamtársak gimiben és nagyon megtetszett nekem ez a fiú...


Kb egy hónapja h ismertük meg egymást, mert bnőim az osztálytársai a srácnak és bemutattak minket egymásnak. Azóta több kevesebb sikerrel sokat beszélünk. Azon a héten h megismertük egymást majdnem minden nap össze voltunk zárva és jól éreztük magunkat. Próbált kártyával trükköt tanítani, de akkor megfogta a kezem egy párszor hát pont nem a kártyára figyeltem. Ezek után már csak néha talakoztunk a folyosón, de semmi extra...


Múlt hét előtti hét szerdán elhívtam sétálni,amire el is jött, jot beszélgettünk, nevetgéltünk és persze sokat sétáltunk.

Aztán megint olyan sehogy sem alakult a dolog. Mindig én írok neki, de ha írok rögtön válaszol és teljesen jól el tudunk beszélgetni.

Ma pedig mentem volna szoknyát venni, h na, nyárra legyen egy szoknyám. Erre kitalálta h jön velem, jó, akkor Gyere, de akkor szoknyát tuti nem veszek-gondoltam magamban... És tisztességesen kibírta amig válogatok, sőt segített is!!


Amikor találkozunk akkor megy a szemezés, ma elköszönesnel meg is öleltem rendesen, ő pedig vissza ölelt és úgy álltunk ott egy kis ideig. De nekem is meg neki is menni kellett.

Iskolában annyira nem tudunk beszélni, de sulin kívül meg keveset találkozunk...


Szerintetek mit csináljak vele, h egyértelműbben közölje szándékait?



2016. máj. 12. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Te is kezdeményezhetsz :) Nem előírás az, hogy a pasi kezdeményezzen. Persze, általában így van, de attól még te is léphetsz :)


19/f

2016. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze, én amúgy is annak vagyok a híve h egyenjogúság van, de nekem csak az a bajom, h olyan barátin alakul az egész kapcsolatunk...


Köszönöm a gyors választ!

2016. máj. 12. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
kezdeményezz te :D mostani pasimat én szedtem fel. egy buliban megtetszett, odamentem hozzá, és csakúgy megcsókoltam. a többi meg csak történt magától. :D
2016. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hááát... Értem... Csak nem akarok lerohanni, azt nem szereti! :D
2016. máj. 12. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:
van akinek ez bejön :D mostani pasim pl azt mondta h meg se mert volna csókolni. és örül h én tettem meg :D
2016. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!