Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek valós a kiakadásom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valós a kiakadásom?

Figyelt kérdés
Szóval a legjobb barátnőmmel azt terveztük, hogy elmegyünk az ő iskolájának a szalagavató afterére, viszont neki alakul egy sráccal és mondta is, hogy szeretne valamit ott tőle. Tehát kettesbe elvonulnának egy kis ideig de utána visszajönnének. Én viszont nem ismerek nagyon ott senkit, érthető, mert nem is az én iskolám, csak a barátnőm kedvéért megyek. De igy, hogy ott hagy magamra nem is nagyon akarok menni :( szerintetek túlpromlematizálom a dolgot vagy valós a kiakadásom?

2022. okt. 30. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Nyilván nem szép tőle, hogy magadra hagy egy kis időre egy a számodra totál ismeretlen helyen, viszont nem lesz semmi bajod sem ha egy 15 percre egyedül maradsz, nem fog senki sem megenni

Szóval igen, túlproblematizálod

2022. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Most nem azért, de hogy lehetek ilyen ovodás szinten?

"szeretne valamit ott tőle. Tehát kettesbe elvonulnának egy kis ideig"

Eleve miért kell elbujkálni? Ott akarják meg k*rni egymást vagy mi? Nem hiszem.

Te meg szerintem kibirod azt a 15 percet egyedül. Vagy akkor hívj el magaddal valakit, akivel jóban vagytok.

2022. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Vigyél te is kisérőt.
2022. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Legutoljára 1-1.5 órát beszélgettek a sráccal én meg addig ott unatkoztam
2022. okt. 30. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Elvegyulhetsz te nyugodtan a többi ember között, de ha nem éreznéd jól magad akkor inkább ne is menj.

A barátnőd pasizni megy, persze lehet veled is fog beszélgetni, de nem te vagy az est célpontja az biztos! :)))

2022. okt. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Vigyél magaddal valakit. Ha pedig nincs kit vinned, és annyira zavar a dolog, akkor inkább maradj otthon.
2022. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!