Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz lenne, ha én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne, ha én hívnám el valahova?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akinek a nevét tudom csak, és észrevettem, hogy mostanában próbál velem szemezni, múltkor valószínűleg rólam volt szó, mert az egész társaság rám nézett. Szerintetek lányként gáz lenne elhívni valahova?
2022. okt. 30. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem gáz egy nyuszi iránt rajongani. Ha akar valamit, és van töke, odamegy, ha nincs, akkor pedig kb ezt a szintet várhatod tőle anyway.
2022. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gáz, de nem kell egyből elhívni. Kezdetben elég, ha csak beszélgetsz vele.
2022. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2022. okt. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!