Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet Budapesten korombeli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Budapesten korombeli meleg fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom sok lesz a gyűlölködő komment, de azért megkérnék mindenkit akinek ilyen komment írása áll szándékában, nyugodtan lapozzon tovább!😘


Na most hogy a kötelező köröket letudtuk, szeretném megkérdezni mindenkitől akinek van rá értelmes válasza, hogy olyan internetes oldalakon kívül mint az Anotalk és társai, hol tudnék 16 évesen korombeli meleg fiúkkal ismerkedni? Melegbárok koromból adódóan természetesen kizártak, iskolában pedig igen kis esélyt látok rá hogy megismerjek valakit, ugyanis majdnem mindenkit ismerek a sulimból (kis suliról van szó) és nem tudok róla hogy járna meleg srác a sulinkba. Mindenkinek köszönöm a segítő válaszokat, akik pedig mégis gyűlölködni fognak, szép napot nektek is! 😘😜



2022. okt. 31. 18:15
1 2
 11/12 anonim válasza:
69%
Még mindig én vagyok! Én is ott keresgéltem és rá is találtam. Egy cipőben járunk én is így élek. Még egyszer sok sikert!
2022. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 hungarikum_202 ***** válasza:
Netflix vagy Disneyland.
2023. jan. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!