Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha nem érzem a szikrát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hónapja ismerkedek egy sráccal, nagyon aranyos, kedves, udvarias , mindig meglep engem, kedveskedik velem viszont nem érzem azt a szikrát….

Tényleg ő az ilyen “álom” fiú számomra de akkor miért nem érzem köztünk a kémiát? Miért nem érzem a szikrát?


Bűntudatom van mert tényleg nagyon aranyos, mindenki mondja körülöttem hogy mennyire összeillünk,sok lány sírna érte,mekkora főnyeremény, de nem tudom…

Vannak dolgok amik nem tetszenek benne, és nem tudom így működne e.


Illetve félek attól is, ha közlöm vele hogy ez nem menne szerintem, akkor utána mi van ha 1-2 hónap után máshogyan érzek. Nyilván hülyét se belőle, se magamból nem fogok csinálni, mindenesetre kicsit aggódom, félek, nem tudom mi legyen.


Az építő és nem ledegradáló válaszokat előre is köszönöm! :))



2022. nov. 4. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző kérdésednél is írtam, a szikra nem elég önmagában. Te is kellesz hozzá, hogy a tűz fellobbanjon, neked is tenned kell valamit a kapcsolatért, nem csak várni a csodát.
2022. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Előző kérdésem?

Én most teszem fel ezt a kérdést először 😅

2022. nov. 4. 08:24
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 Egy-két napja szóról szóra megegyezett egy kérdés a tiéddel.
2022. nov. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön neked akkor kezdemenyezz ha nem akkor nincs semmi ertelme
2022. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nem érzed a szikrát, akkor semmi értelme.

Az ésszerű része, ha dugópajti kell, akkor mássz rá. De valszeg csak biológiai alapon lehet neked jó, nem biztos ez se.

Az hogy valaki rendes, kedves pasi, az önmagában kevés egy kapcs.hoz, illetve veszélyes játék, mert lehet, hogy fél év múlva szembejön veled az, akitől meg elázik a bugyid. (sorry a kifejezésért)

2022. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 H.B.Netta ***** válasza:
88%

Férjet keresel vagy sem? Ha még nem, akkor most mond meg neki, hogy “ne haragudj, de egyszerűen nem érzem azt, hogy szerelmes lennék beléd.”

Feleslegesen ne tartogasd, amíg nem találsz jobbat. Engedd át egy olyan lánynak, aki érzi.

Így te is, ő is és egy harmadik is jól járhat :) Bár sokan azt mondják nem számít a kémia, hogy meglegyen az a bizseribá, pedig szerintem ennél nincs is fontosabb. Persze vannak olyan ritka esetek, hogy később jön el, de az ritkább, mint mackó sajtban a brummogás.

Ha pedig férjet keresel tökéletes alapanyag hozzá. Bocsi srácok :*

2022. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Hát, ezt a sok "ésszelakarokboldoganélni" hülyeséget.

Ez a valamit valamiért mennyiségi egyenlőség hozza a boldogságot ? Meg ki járhat mikor jól ? Tényleg ez a fontos ?

2022. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 H.B.Netta ***** válasza:

#7 :)

Ezzel csak szemléltetni akartam, hogy jelenleg neki nem az a fontos, hogy várjon arra, hogy ebből szerelem lesz, hanem az, hogy megélje a szerelmet. Csak húzza a fiú és a saját idejét is. Minél előbb szakít a fiúval, annál hamarabb tud a srác kiszeretni belőle, ő pedig annál hamarabb találja meg azt, akivel szerelmes lehet.

2022. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva, sajnos igen.

Van úgy, hogy az embernek semmi baja nincs valakivel, sőt, még az is lehet, hogy tetszik is és szimpatikus is, de az a bizonyos szikra az nincs meg.

Erről szól az élet, ezért nehéz a társkeresés.

Hiába stimmel minden, ha nincs meg az a bizonyis kis szikra, akkor megette a fene az egészet.

2022. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem illünk össze mindenkivel egyformán, kérdező. Van, akit az első pillanattól rühellünk, van aki közömbös, van, aki tetszik, van, akit kedvelünk, van, akit szeretni is tudnánk, és van, akinek egy pillantásától megroggyan a térdünk, Na, az az utolsó kategória meglehetősen ritka, és nem is "adják ingyen". Az ilyen személyt bizony ki kell várni, meg kell keresni, és ami a legnehezebb, meg is kell tudni tartani.
2022. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!