Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megpróbálja majd?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálja majd?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem online egy nálam 5 évvel fiatalabb sráccal, és elég jól kijövünk. Ez a 5ik nap hogy beszélünk megállás nélkül és eléggé utal hogy kedvel.


Viszont én megmondtam hogyha tegyük fel, 4-5 év múlva is ugyanezt elmondja akkor lehet belemegyek.



Érdemes lenne 4-5 év múlva belemennem a dologba vagy inkább passzoljam akkor is..kedvellem a srácot mert megértő és sok a közös téma is így nincs ok a panaszra. Viszont szerintetek ha 4 vagy 5 év múlva ismét felhozza (bár naponta elmondja hogy kedvel) akkor megpróbáljuk együtt hátha megy a dolog?


4-5 évig még sok minden változhat tudom, elkapkodni se akarom hisz csak barátilag kedvelem még, de ha változna az egész dolog például, és ő is komolyan gondolja majd 4-5 év múlva..akkor adjak egy esélyt neki?



Rendes válaszokat kérek, nincs semmi tapasztalatom így a kioktatás is felesleges. Csak tanácsot szeretnék kérni.



2022. nov. 13. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Hány évesek vagytok?
2022. nov. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem fog 4-5 évet várni. Addigra már mindkettőnknek ki fog alakulni az élete, lehet hogy tartós párkapcsolattal. Online pedig ennyi ideig beszélgetni nem lehet.
2022. nov. 13. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
4-5 év múlva (kis túlzással) már nem is fogsz rá emlékezni, úgyhogy szerintem vagy most lépj, vagy hagyd őt.
2022. nov. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Egy laza kapcsolatban esetleg
2022. nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon álomvilágban élsz...
2022. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mint írtam csak feltevés! Számitottam mindenre, DE tegyük fel rá HOGY HA tényleg várna annyi évet. Akkor ti megpróbálnátok az illetővel? Olyan nehéz egy kérdésre válaszolni?:/
2022. nov. 13. 14:35
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen, nehéz, mert ebben a korban annyit fejlődsz 4-5 év alatt, hogy lehet már nem is fog érdekelni. Ha tetszik, ha nem, nem lehet előre megmondani, mi fog történni, és hogyan fog alakulni a véleményed, illetve az övé. Lehet már beszélni se fogtok pár hónap múlva. Komolyan most arra akarsz választ kapni hogy majd 5 év múlva hogyan döntsél?
2022. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!