Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz lenne? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne? Vagy megpróbáljam egyáltalán

Figyelt kérdés
Szóval 18/F vagyok és van egy nagyobb baráti társaságunk ahol volt a barátnőm akivel 2 napja szakítottunk mert nem éreztem fontosnak magam mellette mert sokkal több időt volt a barátnőjével mint velem. (3-an nagyon jó barátnők) (és van még 5 lány aki szintén nagyon jó barátnők és a másik lány csoporttal kijönnek) Szóval a kérdésem mert már igazából megegyezéses és megbeszélésen alapulva baráti viszonyunk maradt a hajdani barátnőmmel aki a (3-as csapatba tartozik) és a másik csoportban van egy lány aki jól néz ki, és meg szeretném próbálni, hogy hátha lesz belőle valami vagy nem. Csak félek, hogy ebből konfliktus lenne. Szóval igen igazából már 1 hónapja kezdtem feldolgozni, hogy vége lesz szóval bár szeretem de belátom, hogy nem fog menni vele, szóval szerintetek megpróbáljam a másik lánnyal akivel kijönnek de nem mondhatók nagy barátnőknek?

2020. júl. 16. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Najooo, szereted a csajt de szakítottál vele mert

többet foglalkozik a barátnőjével mint veled...ez a fiú logika😂 Már ne is haragudj, de ez szánalmas.

Attól, hogy veled ,,nem annyit” foglalkozik, nem azt jelenti, hogy téged nem szeret, nem lóghat állandóan rajtad. És semmi esetre se gyere össze a másik lánnyal, inkább vele próbáld meg rendbe hozni a dolgokat. 18/L

2020. júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Adom az elsőt
2020. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!