Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megpróbáljak idosebb lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljak idosebb lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Sok lánnyal randiztam már de a legtöbb 16-17 éves volt. Az összes megcsalt és ugy gondoltam hogy mostmár csak a nállam idosebb lányokkal fogok ismerkedni mert ők érettebbek és nem fogják átbasznii a fejem.Mert a velemkorúak mind ezt csinálják és ezt nem csak én mondom mert az osszes haverom is igy gondolja. Éés olyan jókat szoktam beszélni a nállam idosebb lányokkal! Nem hazudok! Az nagyon gáz ha egy 22 éves barátnom van?
2016. jún. 30. 07:57
 1/5 anonim válasza:
Az összes nő átbassza a fejed, ha hagyod nekik, ne áltasd magad.
2016. jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18-22 lazán belefér.
2016. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mért ne próbálhatnád?
2016. jún. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kor az csak egy szám. Vannak felnőt gondolkodású 16 évesek és vannak gyerekes viselkedésű 22 évesek is. Nem ezen múlik, ez csak általánosítás. Pont rosszakat fogtál ki.
2016. jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hallod, velem pont ugyanez van, csak nekem nincs olyan szerencsém hogy lenne 22 éves barátnőm :')
2016. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!